Wpis z mikrobloga

Dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe, że #rozowepaski w #pracbaza mają łatwiej?
Odpowiedzi tu nie będzie, ale jeden przykład, który mnie rozbroił...

W firmie, w której pracuje mój kumpel jest jedna taka, która idealnie nadawałaby się do sklepu budowlanego do działu z pustakami. Taka trochę #korpobitch, która jak w poprzednim zdaniu myśleniem nie grzeszy.
Był wyjazd integracyjny z dyrekcją firmy i ona, zwykły szaraczek z transportu wrócił z wyjazdu dwa dni później, razem z dyrektorem, dostała awans na szefa działu transportu, ma zabrane wszelkie obowiązki i dostając kierownika działu prowadzi swój sklep internetowy.
A on?
On z działu IT, nie chciał wziąć jej prywatnego laptopa do odzyskania danych, wrzucenia nowego dysku i ogólnego wyczyszczenia - oczywiście za darmo, bo jak daje w pracy to gdzie będzie płaciła, ona jest teraz ważna a on jest IT więc musi to naprawić - został wezwany do owego dyrektora, który znalazł gdzieś jedno spóźnienie i zabrał mu premię...


Jakby ktoś w #lodzkie szukał dobrego speca od IT z 15 letnim doświadczeniem to niedługo jeden będzie wolny.

#truestory niestety
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KornixPL: niech kolega poszuka roboty, gdzie szefem jest gej/kobieta i tez idzie z nim /nia do lozka za awans ;)

To nie kobiety maja latwej, a osoby, ktore za awans placa odpowiednia waluta.
Tutaj akurat szef lecial na te laske, a moze w innej firmie jakas babka polecialaby na tego od IT...
  • Odpowiedz
@siewca_kawy:

Kobiety nie nadaja sie na stanowiska decyzyjne z racji na wachania nastrojow spowodowane hormonami.


Z powyższego ewidentnie widać, że na decyzyjne stanowiska nie nadają się faceci, bo kierują się ciśnieniem w spodniach a nie dobrem firmy. Także no ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Był wyjazd integracyjny z dyrekcją firmy i ona, zwykły szaraczek z transportu wrócił z wyjazdu dwa dni później, razem z dyrektorem, dostała awans na szefa działu transportu, ma zabrane wszelkie obowiązki i dostając kierownika działu prowadzi swój sklep internetowy.

A on?


@KornixPL: ktoś tu parę razy w ciągu akapitu zmienił płeć.
  • Odpowiedz
@KornixPL: Łatwiej? Nie sądzę. Nie wiem jak Ty, ale ja bym nie chciał robić komuś loda za awans xD A za tego informatyka to musiał być z połykiem na pewno.
  • Odpowiedz
trzeba walczyć, żeby było wiecej kobiet dyrektorów to takie milfy będą też łase na młodych chłopców i kazdy będzie mógł zrobić karierę przez łóżko


@powiedz: To chyba tak nie działa. Albo może po prostu nie słyszałem o takich przypadkach.
  • Odpowiedz
@savanna: Tak przeczytałem całą wiadomość. Wybielasz sprawczynię całego zamieszania.

Panna jest typową aferzystką i to jest jak najbardziej jej wina. Spruła się do swojego misia pysia dyrektora, żeby dał nauczkę pracownikowi, który nie daje się jej manipulować. Pewnie nawet tą sytuację z laptopem umiejętnie poprzekręcała. To taki typ człowieka, który sieje zamęt i jad z ukrycia - z zewnątrz za to udaje świętą. Pomijam fakt jak dostała się na stawisko.
  • Odpowiedz