Wpis z mikrobloga

Na sprawie @Oskarek89 i jego #!$%@? Mazdy #w0xddd #xddddspotting znowu wychodzi, że na wypoku siedzi banda hipokrytów i wszyscy są tu #!$%@? święci. Gość wrzucił film, żeby pokazać jak doszło do kolizji (i co by nie było afery jak z @blubi_su xD), a wykopki #!$%@? liczą klatki w filmie i mierzą odległości w Google Maps (swoją drogą zajebiste narzędzie pomiarowe, dobrze że policja się nim nie posługuje) bo jechał o 20km/h za szybko XD Nieważne, że wyjechał mu najgorszy możliwy typ kierowcy czyli "HURR DURR CO TAK STOISZ JEDŹ BO ZARAZ SIĘ ZESRAM BĘDĘ WYPRZEDZAŁ DURR". Banda świętoszkowatych nieudaczników.

#bekazpodludzi #takaprawda #oswiadczenie #polskiedrogi
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@lubie-sajgonki Ja dałem plusa komuś kto liczył za napracowanie, ale nie sądzę by ktokolwiek realnie miał coś szczególnego przeciwko temu że nie jest w najmniejszym stopniu winny :D
  • Odpowiedz
  • 163
@Shatter Sam pisał że jechał ok. 70km/h, komuś kto robił śmieszne wyliczenia też "wyszło" ok 70km/h, policja widziała nagranie a Oskar nic nie dostał :) A świętoszków którzy wojują na vipok bo ktos jechał 55 na 50tce #!$%@?ć prądem.
  • Odpowiedz
@lubie-sajgonki: Dokladnie, sami swieci ktorzy jezdza 50km/h w zabudowanym (o ile w ogole maja prawko) XD A roznica miedzy 50 a 70km/h jest znikoma. No chyba ze ktos jezdzi 30 letnim autem to wtedy napewno czuc roznice
  • Odpowiedz
@starskaj: Różnica między 0 a 50 to dwa razy dłuższa droga hamowania.
Tyle że to bez znaczenia, w tych warunkach dużo ludzi jeździ 10 czy 20 poza tym przy 50 też by go puknął.
Tamten złapał jakąś zaćmę na mózg albo jeździ na dyplom ukończenia kursu Lego technic.

Gx
  • Odpowiedz
@lubie-sajgonki: Akurat blubi to pociął poboczem że ech...
Jak mam swoje wylatane na sprzętach z ponad ćwiartkowym Vmax i nie zawsze byłem mądry (oględnie mówiąc) tak jego akcja była jedną z lepszych solówek zespołu Los Cretinos de la Muerte.

Gx
  • Odpowiedz
@lubie-sajgonki ci ktorzy sie go tak czepiali to pewnie nigdy po Warszawie nie jezdzili. Po duzych miejskich arteriach nikt nie jezdzi 50,zwalnia sie do tylu tylko przy duzych pieknych zoltych slupkach :).
  • Odpowiedz
@Gixaar

Różnica między 0 a 50 to dwa razy dłuższa droga hamowania.


To bardzo ciekawe ( ͡º ͜ʖ͡º) ile wynosi droga hamowania z prędkości 0 km/h? A przy 50 km/h jest dwa razy dłuższa.
  • Odpowiedz
@soltysek pewnie ukradło mu "7". Zwykłe czepialstwo.

Oskarek nie jest winny kolizji, ale jechał nieprzepisowo. W sumie żadne zaskoczenie, bo najbystrzejszy to on nie jest.

Analiza prędkości na postawie materiału wideo to nie jest rocket science. KapitanXD mówił, że jechał co najwyżej 70(i tak nieprzepisowo), a wiadomo, że jechał co najmniej i bliżej ośmiu dych.

Ponadto ludzie broniący przekraczanie dozwolonej prędkości w mieście o ponad 20km "bo wszyscy tak jadom!!11jeden" to #!$%@?
  • Odpowiedz
@lubie-sajgonki: o czym ty gadasz ziomek
Przecież większość ludzi broniło oskarka, jakieś nieliczne warzywa mówiły że frajer. Jest sens robić wpis o głupocie paru użytkowników?
A no tak, plusy. Zapomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz