Wpis z mikrobloga

Niedawno odwiedziłem cmentarz garnizonowy w Twierdzy Modlin, ta jego stara część jest naprawdę creepy, zwłaszcza we mgle, spacer samotnie po takim miejscu jest naprawdę ciekawym przeżyciem. Być na takim ponurym cmentarzu podczas mgły, to jak wygrać w Lotto. Zrobiłem tam fajną fotorelację, która się wkrótce ukaże :)

Mój tag #szaryburekfoto dotyczący miejsc opuszczonych, które odwiedzam, obserwuje już ponad pół tysiąca osób, dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój Fanpage / Instagram
#fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #historia #opuszczonemiejsca #urbex #urbanexploration
nightmeen - Niedawno odwiedziłem cmentarz garnizonowy w Twierdzy Modlin, ta jego star...

źródło: comment_3alO8appETmGWZ8amveC6kByx0RX7PNQ.jpg

Pobierz
  • 14
@Erkis: Fotka trochę podrasowana w Lightroom. Urban Exploration to ogólnie eksploracja miejska, nie tylko miejsc opuszczonych, skracana raczej do słowa urbex, więc fota jak najbardziej w temacie. Ten cmentarz bardzo łatwo namierzyć, nie jest to tajemnicą.
@nightmeen: Mało kto z mieszkańców o nim wie, ponieważ jest zasłonięty przez krzaki. Ja wiem akurat, bo często jeździłam tą drogą do rodziny, która niedaleko mieszka. Zaraz obok jest opuszczona jednostka wojskowa (do końca nie wiem, tak to nazywali moi rodzice) i budynek z dużym napisem ,,Wkra", gdzie jeszcze z 10 lat temu był sklep spożywczy i sortownia książek. Przez pewien czas był opuszczony, nie wiem jak teraz. Po jednostce spacerowałam