Wpis z mikrobloga

Zielonka i już na mityczne lewactwo najeżdża


@Festiwal_Panczy: Pomarańczka, a jednak czerwony do szpiku kości. korek na smyczy to jeden z najlepszych przykładów, jak eurokomuchy potrafią wymyślić problem z dupy, by następnie wprowadzić jeszcze bardziej skretyniałe rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@tellet: A mi tam się podoba to rozwiązanie, korka nie szukam i się nie zgubi a i dziecko z podstawówki potrafi tak to otworzyć aby i się nie skaleczyć i nie zachlapać stołu przy nalewaniu. Codziennie używam (piję wodę z butelek plastikowych) i nigdy nie miałem z tym problemu, tak samo z mlekiem.

Śmieszy mnie jak ktoś urywa te korki , taki buntownik z wyboru.
  • Odpowiedz
@Qubryk: jak dla mnie to rozwiązanie stwarza problem dla osób z ograniczoną mobilnością.

Mój synek 3 lata ma problem żeby nalać z butelki z takim korkiem i wyobrażam sobie że jak jakaś starsza Pani ma 80 lat i całe życie nalewała z innych butelek to teraz też może mieć problem.

@Mosimir spoko rozwiązanie, w niczym nie pomaga, ale za to nie utrudnia aż tak życia
  • Odpowiedz
@JestemKaspi: mi się jakoś nigdy nie zdarzyło wyrzucić nakrętki poza kosz, a butelki do kosza. Serio to jest pomysł typu ukarzmy całe społeczeństwo, bo 1 promil śmieci. Tak jak całe społeczeństwo musiało się przestawić na papierowe słomki, bo wyciekło zdjęcie żółwia ze słomką w nosie.

Jak ktoś jest patusem to i tak będzie śmiecił
  • Odpowiedz
@Qubryk na początku myślałem, że korek jest zepsuty i odrywałem, ale dziś doceniam ten ficzer, można wszystko zrobić jedną ręką i nie trzeba szukać korka gdyby się zawieruszył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A mi tam się podoba to rozwiązanie, korka nie szukam i się nie zgubi a i dziecko z podstawówki potrafi tak to otworzyć aby i się nie skaleczyć i nie zachlapać stołu przy nalewaniu. Codziennie używam (piję wodę z butelek plastikowych) i nigdy nie miałem z tym problemu, tak samo z mlekiem.


@Mosimir: grasz w reklamach mango? Bo tam pokazują takie "fajtłapy" przed pokazaniem magicznego rozwiązania nowym produktem.
Nie udało mi
  • Odpowiedz
Śmieszy mnie jak ktoś urywa te korki , taki buntownik z wyboru


@Mosimir: tak, jasne, najlepiej jak ma się później cały ryj porysowany tą nakrętką bo ta dotyka nosa/policzków przy piciu z gwinta, a ja miałem takiego pecha że moja skóra jest wrażliwa na zadrapania i robi się od razu czerwona.

Trzeba mieć orzeszek zamiast części mózgu odpowiedzialnej za wyobraźnię żeby imputować komuś postawę "hehe buntownika z wyboru".
  • Odpowiedz
@Rad-X: Skaleczenie tym korkiem jest aktualnie memem bo ktoś z konfederacji się skaleczył i napisał o tym wrzucając zdjęcie , do tego te skaleczenie miało służyć jako argument dla PolExitu XD, ale tak są i tacy. Co do rozlewania to się nie zrozumieliśmy, bo to rozwiązanie nie powoduje że rozlewasz napój - a są argumenty że powoduje.

@gnt_1 Uwielbiam jak mądra Unia ułatwia mi życie ( ͡° ͜ʖ ͡
Mosimir - @Rad-X: Skaleczenie tym korkiem jest aktualnie memem bo ktoś z konfederacji...

źródło: todelete1

Pobierz
  • Odpowiedz