Wpis z mikrobloga

Nie chce mi się wszystkich wołać. #xddddspotting #samochody #polskiedrogi
Gość dostał mandat. Z żoną wszystko ok, chcieli by została na 1 dzień obserwacji ale wyszła, mazdę oddałem do ASO Mazdy.
Zastępcze auto - Yaris, już tęsknię za Mazdą, nie ma w ogóle to g---o porównania do mojego auta :(
Niestety na pierwszy rzut oka bez szkody całkowitej (wg papierów auto warte 52k a wstępnie na szybko wyliczył 30k) a szkoda bo by się przydało większe auto by wszedł wózek XD Nawet jakbym teraz chciał sprzedać to już nikt nie weźmie po biciu.
Podobno około miesiąca może im to zająć, 14 dni na uzgodnienie z PZU, 10 dni naprawy.
Dźwięk wyłączyłem bo leciało radio VOX FM #pdk
Ile ludzi w ogóle miało bekę z rejestracji XD zdjęć to zrobili kilkanaście, machali mi XD połowa to pewnie z wykopu XD
W ogóle jestem załamany jakością nagrywania tej kamerki XD byłem pewny że to jedna z lepszych za tą kasę a tu takie coś.
O.....9 - Nie chce mi się wszystkich wołać. #xddddspotting #samochody #polskiedrogi 
...
  • 281
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89 czemu auto zastępcze Yaris? Przecież masz prawo do auta tej samej klasy. Jak zamierzasz likwidować szkodę? Pamiętaj że masz prawo do dodatkowego odszkodowania za tzw. Utratę wartości handlowej, to może Ci wyrównać ubytek przy sprzedaży rozbitka
  • Odpowiedz
@Oskarek89:
Miesiąc temu miałem bardzo podobną sytuację na drodze. Jechałem środkowym pasem, prawy pas stał i nagle gość mi wyjechał tak samo jak Tobie. Tyle ze ja zrobiłem błąd i zamiast walić w niego próbowałem go ominąć(tak jak poleca tutaj @LeniwiecDwupalczasty) uciekając na lewy pas. Niestety pas był zajęty i się zderzyliśmy bokami. I tak oto zamiast naprawy z OC tego gościa, miałem naprawę z AC i mandat
  • Odpowiedz
Dlaczego? Po prostu tego nie zatajaj, pokazuj od razu zdjęcia i pisz jaka była sytuacja, wszystko robione w ASO. Nikt by nie wziął jakby przyjechali z miernikami a ty byś nie wspomniał co tam się stało


@shitstormer: i tak przyjdzie janusz i bedzie krecil wąsem, ze ta stluczka to po to zeby zamaskowac poprzedni wypadek w którym auto dachowalo i wpadło do jeziora i blacharz zle wyklepal, wiec trzeba było
  • Odpowiedz
@Oskarek89: przypadkiem za zbyt szybka jazdę nie będzie wina po twojej stronie? Przecież policja by uznała za duża prędkość i byś wyhamował z 40
  • Odpowiedz
  • 0
@Oskarek89 jeśli chcesz sprzedać to rozważ czy nie lepiej teraz bez naprawiania, dostajesz dobre odszkodowanie, obniżasz cenę auta, a uszkodzone schodzi jak ciepła bułka.

No i beka z typów którzy uważają że można dostać mandat za prędkość na podstawie kamerki, jakby to było jakieś zalegalizowane urządzenie pomiarowe XD
  • Odpowiedz