Wpis z mikrobloga

Nie chce mi się wszystkich wołać. #xddddspotting #samochody #polskiedrogi
Gość dostał mandat. Z żoną wszystko ok, chcieli by została na 1 dzień obserwacji ale wyszła, mazdę oddałem do ASO Mazdy.
Zastępcze auto - Yaris, już tęsknię za Mazdą, nie ma w ogóle to gówno porównania do mojego auta :(
Niestety na pierwszy rzut oka bez szkody całkowitej (wg papierów auto warte 52k a wstępnie na szybko wyliczył 30k) a szkoda bo by się przydało większe auto by wszedł wózek XD Nawet jakbym teraz chciał sprzedać to już nikt nie weźmie po biciu.
Podobno około miesiąca może im to zająć, 14 dni na uzgodnienie z PZU, 10 dni naprawy.
Dźwięk wyłączyłem bo leciało radio VOX FM #pdk
Ile ludzi w ogóle miało bekę z rejestracji XD zdjęć to zrobili kilkanaście, machali mi XD połowa to pewnie z wykopu XD
W ogóle jestem załamany jakością nagrywania tej kamerki XD byłem pewny że to jedna z lepszych za tą kasę a tu takie coś.
O.....9 - Nie chce mi się wszystkich wołać. #xddddspotting #samochody #polskiedrogi 
...
  • 281
@choksondik: nie, lepiej w poprawny sposób (wolniej, żebyś zdążył w lusterku ogarnąć drugi pas jeśli go nie widać) zmienić pas i jechać

płacić mandat

myślisz, że mandat w takiej sytuacji cokolwiek zmienia? Zniżki na OC >> kwota mandatu, a stres i świadomość, że mogło się coś komuś zrobić >> jakakolwiek psychologiczna "lekcja" z dostania mandatu