Wpis z mikrobloga

W pewnym barze w moim mieście pracuje taka kelnerka Dominika, gdybyście tylko ją zobaczyli panowie... buzia jak u aniołka, wielkie c---i oraz kapitalne kapsko. Przychodzę tam codziennie na p--o by chociaż przez chwilę popatrzeć na tego anioła, postanowiłem że któregoś dnia będzie moja i wziąłem się ostro do roboty. Mam mega fotograficzną pamięć (wystarczy że raz na coś spojrze, a mam tak jakby screenshota w głowie) oraz zdolności plastyczne, jestem w trakcie tworzenia jej makiety z wosku (oryginalnych rozmiarów) i postanowiłem wprowadzić w życie #nofapchallenge , gdy skończę tą rzeźbę to zrobię wielkie oblewanie zebranym miąszem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a mówiłem jej w myślach że kiedyś będzie moja.
#przegryw #s----------e #stulejacontent #tfwnogf
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DamianRuchenstein: @Lucyfer90:
Na szczęście na wysokim poziomie #nofapchalange przechodzą takie myśli i człowiek nie myśli obsesyjnie o waifu. Potem będzie ci się podobać więcej dziewczyn i może okaże się że inna bardziej dostępna ci się podoba a co najlepsze ty jej też.
I mimo za małych cycków i nieidealne go tyłka i tak byś ruchał jak szalony co druga spotkana na ulicy. xD
Mam taką nadzieję
  • Odpowiedz