Wpis z mikrobloga

siemanko :D zaraz lecimy ze strimem, wołam ostatnich plusujących z automatu w komentarzach

link do strima :

https://www.youtube.com/watch?v=uNgopbhJYoc

co dzisiaj w planach? jak będzie dostępny ten drugi zboczeniec z Gdańska to postaramy się go umówić na sobotę i żeby też zabrał ze sobą czerwone róże tak jak ten pierwszy a między czasie może znajdą się inni delikwenci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chciałbym też poinformować, że nie mogę zgłosić tego na bagiety bo zbyt mocno podpuszczaliśmy, dlatego pomyślałem żeby sobie zrobić z nich jajca. Parę osób z mojego miasta pisało, że chętnie pójdzie w to miejsce więc może spotkamy się na żywo i zapytam panów osobiście dlaczego mieli ochotę umówić się z 13 latkom mając obrzydliwe zamiary wobec nich? ( ͡º ͜ʖ͡º)

pewnie spadnie na mnie fala hejtu, że chcę ich tylko ośmieszyć ale przyznaję bez bicia, że to mnie przerosło bo nie sądziłem, że aż tylu pedofilów mam w swoim mieście i są gotowi od razu na spotkanie (°°
wielokrotnie w wiadomości przypominaliśmy im, że mamy 13 lat i czy wiek im nie przeszkadza a na dodatek ostrożnie pytali czy ich matka będzie wiedziała o spotkaniu ...

#odynlive #gadugadu #internet #pedofilia
  • 44