Wpis z mikrobloga

Wystarczy 5 minut rozmowy z osobą którą zarabia najniższą krajową żeby dowiedzieć się dlaczego właśnie tyle zarabia, żeby sobie nie słodzić (zarabiam lekko ponad średnią krajową) wystarczy 5 minut konwersacji z moi sąsiadem który zarabia prawie dwa razy tyle co ja, abym zobaczył że jest na wyższym poziomie intelektualnym,przedsiębiorczym i ekonomicznym niż ja, w skrócie :prezentuje wyższy poziom rozwoju niż moja osoba. Im jestem starszy tym bardziej widzę że świat jest sprawiedliwy, a rynek pracy weryfikuje każdego.
Kiedy ktoś Ci #!$%@? że mało zarabia to w 99% przypadków jest leniwy, zadaj takiej osobie pytanie "co zrobiłeś w ciągu ostatnich 12 miesięcy żeby zarabiać więcej?" gwarantuje Ci że zapanuje cisza, albo dostaniesz jak że zajebistą kontre " no bo no bo". #!$%@?, uczcie się, inwestujcie w siebie, aby prezentować wyższy poziom człowieka niż prezentujecie aktualnie bo to jedyna droga do lepszego jutra. #oswiadczenie #motywacja #wygryw #lifehack #pracbaza
  • 174
@wszystkieNazwyZajete: kiedyś gadałem z kumplem i żalił się że mało zarabia kilka tygodni później powiedział że zaproponowali mu podwyżkę w zamian za nowe obowiązki trochę inne niż ma teraz i by musiał się trochę poduczyć w czasie pracy oczywiście xd on tego nie przyjął bo stwierdził że to co robi teraz jest spoko i nie chce żadnych zmian xDD młody człowiek 25 lat i tak #!$%@? xDD a później aaaaa dlaczego
@wszystkieNazwyZajete: Mam teraz gościa u siebie w robocie (branży nie podam, bo jest na tyle wąska, że nie chce być zaraz wystalkowany) co całe życie tułał się po magazynach i produkcjach, ma 40+ lat, żone i uwaga jeździ komunikacją miejską do roboty, co zajmuje mu 1.5h, zamiast jak człowiek kupić drugie auto (bo pierwszym żona jeździ) i być w 15 minut xD. Mówi, że w obecnej robocie za ciężko i musi
@wszystkieNazwyZajete: ja biedaków poznaje po tym że mają srogi ból dupy o to że nie pracuje w gowno pracach studenckich. Przykładowa rozmowa z takim:
- no cześć co u ciebie anon
- byłem właśnie na rowerze a ty?
- a ja byłem W PRACY !!!!!!0;!!!!0
- co rob.....
- Hur dur a ty nie pracujesz? Dlaczego nie #!$%@?? Skąd masz pieniążki? Z dzieciakami nie rozmawiam
( Odchodzi obrażony) ( ͡°
No zajebista rada dla kogos kto 7 lat rozwijal swoja firme i skupial sie w calosci na niej po czym miesiac po splacie kredytu inwestycujnego splonela mu doszczetnie zistajac z odszkodowaniem wartym tyle ile zarabilby w 1 miesiac (albo 2 w czasach gdy splacal kredyt)


@pieczony_szczur_z_ogniska: Oczywiście, cała Polska rozwijała 7 lat firmę i nagle po spłaceniu kredytu wszystkim spłonęła.

Bawi mnie kiedy ktoś widząc niepodważalne tezy, które mu się nie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pieczony_szczur_z_ogniska: absolutnie nie cieszy mnie tragedia innych ludzi. Odnoszę się tylko do twoich bezsensownych wypowiedzi w tym wątku i wypowiedzi OPa. Znów poległeś na czytaniu ze zrozumieniem.
A swoją drogą - właściciel tej firmy o której wspomniałeś (nie wiem czy to ty) również był kowalem własnego losu -mógł ją sensownie ubezpieczyć, tak by móc wrócić do prowadzenia działalności, ale wolał przycebulić na ubezpieczeniu. Jego wybór i to on ponosi konsekwencje.