Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zareczyny #slub #pierscionek #jubilerstwo

Uszanowanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zwracam się z pytaniem o pomoc związaną z zakupem pierścionka zaręczynowego. Przeczytałem wszystkie wpisy z tej tematyki i zauważyłem, ze wielu z Was poleca robić tego typu zakupy u miejscowych rzemieśliników pomijając sieciówki w galeriach. I tutaj prośba: polećcie proszę mistrzów w swoim fachu zwłasza z #rzeszow lub #krakow. Każde info i doświadzczenia w tym temacie mile widziane!

Korzystając z okazji proszę #rozowepaski o doradztwo w kwestii aktualnych pierścionkowych trendów. Może jakieś fotki? Szukam inspiracji :)
A wszystkie #niebieskiepaski i ekspertów spod tagu #mirekszukazony o kliknięcie w ankiete związaną z kosztami.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#zareczyny #slub #pierscionek #jubi...

źródło: comment_MFmpZL3btjYPKFL8x5gFK8hIz0LfDTrd.jpg

Pobierz

Ile kosztował pierścionek zaręczonowy który kupiłeś? / Ile powinien kosztować?

  • 0-2$ (aliexpress) 33.3% (78)
  • do 1000 PLN 23.5% (55)
  • do 2000 PLN 28.2% (66)
  • conajmniej 3000 PLN 10.7% (25)
  • 3 wypłaty 4.3% (10)

Oddanych głosów: 234

  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: niektóre pierścionki za 0-3$ wyglądają 10x lepiej niż te cieniutkie miękkie guwna za 3 wypłaty

najlepiej takie rzeczy to byłoby oglądać bez karteczki z ceną i wybrać to co się podoba, ale no podświadomie cena jednak działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja dałam chłopakowi tylko namiar na rozmiar i że ma być bez wystających kamieni, bo mam tendencję do zahaczania łapami o wszystko, w końcu wybrał model od Savickiego, koszt bodajże ~1,8k.
Niestety nie mogę go znaleźć na stronie, podobny do tego, tylko z 7 brylantami a nie milionem.
Nie wiem czy to jest modne, ale na pewno wyróżnia się pośród pierścionków z jednym wystającym kamieniem ( ͡
munsz: polecam lisiewskiego, w krakowie powinni mieć też salon. Niby sieciówka, ale mamy stamtąd i pierścionek i obrączki i jest bardzo spoko. Przed zakupem poprosiłem wujka jubilera żeby obczaił, powiedział że jakość jest ok. (inb4- nie chciałem go prosić o usługę, bo w rodzinie lepiej takich interesów nie zawierać ;) )

A co do kwoty... Raz, pamiętaj że jak loszka się dowie ile wydałeś, to może być w szoku jaki to
@AnonimoweMirkoWyznania: tu różowa, nie chciałabym nosić czegoś droższego niż tysiąc złotych. Bałabym się, że zgubię taki pierścionek i będzie żal takiej kasy. Najważniejsze w pierścionku jest to, jaki styl biżuterii lubi Twoja różowa. Czy lubi srebro, złoto, białe złoto. Czy duże kamienie czy kilka małych, czy kamień kolorowy czy diament. Czy cienki czy grubszy. Najlepiej to podpytać jakoś, podpatrzeć co lubi nosić. Oglądać na stronie jakiegoś Apartu że niby koledze pomagasz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli nie jesteś w 100% pewny że różowy wolałby cos wydziwianego, to nie idź w "oryginalność". Ja na przykład wolałabym dostać zwykły pierścionek z jednym kamieniem niż jakiś wydziw.
A cena ma być na tyle wysoka, żeby to nie było srebro z cyrkonią i żeby pierścionek nie był jak dla mrówki (cienoutka obrączka i maleńki kamyczek zazwyczaj giną na dłoni - a takie są te pierscionki za 500zł)
@mirabell3: Też mówiłam że nie chce drogiego, ale co ja miałam do gadania :D ale fakt, najlepiej zorientować się w gustach przyszłej żony. No i moim zdaniem jeśli już decydować się na złoty pierścień mocy, to nie próba 333 i cyrkonia - są tańsze ale i mniej trwałe, cyrkonia po paru miesiącach się zarysuje,a teoretycznie to ma być na całe życie (chociaż u mnie w rodzinie z pokolenia +1 wszystkie kobiety