Wpis z mikrobloga

@yahoomlody: ale w dobrych sklepach masz podany rodzaj kroju, wysokość stanu, materiał, a dodatkowo znając swój rozmiar w pasie i długość możesz z bardzo dużym prawdopodobieństwem oszacować czy spodnie będą dobre. Ja spodnie ostatnio kupuję tylko przez Internet.
@JohnMilton jak się kupuje w miarę porządne rzeczy z porządnych firm (no chyba że kogoś stać na kupowanie tanich rzeczy, ale to trzeba naprawdę mieć kasę i nerwy na to) to rozmiarówka i sposoby pomiarów są podawane. Póki co kupuje już wszystko praktycznie w necie z ciuchów, z wyłączeniem butów (też kupuje ale jak znam już firmę bo jednak rozmiar rozmiarem) i skuteczność 100%. Nic nie odesłałem. Ale jak mówię, koszule, bluzy,
@JohnMilton: generalnie lubiłem sobie chodzić w sobotę/niedzielę do galerii, w tygodniu nie mam czasu na zakupy z dziewczyną. Obecnie w soboty mi sie odechciewa bo ludzi w ciul, a w niedziele zamknięte. W efekcie zamiast z dziewczyną wyjść by kupić sobie sweter lub jej bluzkę, a przy okazji wypić kawę... oszczędzam kupę kasy, którą przewalę na swoje hobby. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko że mi się ostatnio
kupujesz ubrania przez neta bez przymierzania? jeszcze rozumiem t-shirt czy gacie, ale autentycznie zamawiasz sobie spodnie czy jakiś sweter bez uprzedniego przymierzania? XDD


@yahoomlody: Serio wolisz jechać go galerii, tracić czas na chodzenie po różnych sklepach, wybieranie z półek, zanoszenie do przymierzalni, niż zamówić przez internet kilkanaście ciuchów w różnych rozmiarach, odebrać paczkę od kuriera, przymierzyć tego na spokojnie w domu i odesłać tego, co nie pasuje?
@ponton: ja też wolę iść do sklepu, bo kupowanie ciuchów w necie to jest jakiś totalny #!$%@?
Normalnie noszę coś na granicy M i L a buty 45,5

kupione w necie tshirty mam w rozmiarze od S do XL (i wszystkie podobnej wielkości i kroju) a z butami to jeszcze lepiej od 43 do 47. I co najlepsze, ciuchy tej samej firmy też potrafią sie tak różnić

A odsyłanie to już
@yahoomlody masz swoje ulubione 2-3 sklepy a przejście się i poprzymierzanie to w sumie z godzina, a jak się idzie po konkretną rzecz to z pół godziny. A odsyłanie, zamawianie kolejnych jednak trochę trwa i jest bardzo niepraktyczne.
@Infamiee: no dokładnie, nie wiem w czym problem i masz to właściwie od razu, a nie po kilku dniach czekania

@ponton: no zgadza się, i to jest mniej roboty niż przejście się do centrum handlowego jak biały człowiek? Wy macie jakieś fobie społeczne czy jak xD
to jest mniej roboty niż przejście się do centrum handlowego jak biały człowiek?


@yahoomlody: Przymierzenie w domu, spakowanie ciuchów do pudełka i zamówienie kuriera to góra 10 minut. Pójście do galerii i przymierzanie różnych ubrań w różnych sklepach to minimum godzina.