Wpis z mikrobloga

@Mrbimbek: Dzieckiem już nie jestem ale jak nie znasz całkowitej prawdy to nie oskarżaj go :)
I tak myślę @Mrbimbek że na oko masz max 15/17 lat więc mogę wybaczyć ci te bardzo słabe wyzwiska w moją stronę które nawet pokrycia nie mają. :)
@becauseimbatman nikt dokładnie nie wie ile jego dziewczyna ma lat i czy uprawiał sex z jakąś małolatą.
@StyleFCK: nazywaj 30 latka 15-17 latkiem xD znam calkowita prawde, namawia dzieci do rozbierania sie przed nim, jara sie tym, wpada do 8 latki i wyzywa ja od szmat itp, czlowieku, on nie tylko powinien kanal stracic, on powinien pojsc siedziec, do tego zyczy dziewczynie smierci, zeby ja ktos zgwalcil i zamordowal, jakiemus kolejnemu dziecku mowi zeby skakala na jajach... (°°
@Mrbimbek Tak samo jak ty się pomyliłem "dziecko innego idola." to nie jest mój idol jestem neutralny ale moim zdaniem jak by na prawdę dziewczynki namawiał do rozbierania się i było by to nagrane to już dawno miał by problemy z prokuraturą...
@StyleFCK: prokuratura olewa sprawy z youtube, nie chce im sie szukac dziewczyny itp, ale jak bedzie gotowiec to moze cos z tym zrobia, w necie ilu jest pedofilow a lapani sa nieliczni. Ja naprawde mam nadzieje ze nie skonczy sie tylko na zamknieciu jego kanalu, bo to juz pewne, ale ze faktycznie sprawa zajmie sie prokurator
Są osoby które bez podstawnie nie oskarżają ale jak już znajdą dowody to niszczą i są osoby jak ty szczeka szczeka okaże się że gural jednak nie jest pedofilem to zmienia stronę :) (Po prostu takie osoby jak ty niszczą ten serwis nie masz nawet dobrych argumentów jedyne co potrafisz napisać to "usuń konto" )
@Akselix: Ja nie bronię gurala jak wcześniej pisałem jestem neutralny i mi tylko chodzi o to że ludzie wyzywają go od "Pedofilów" Pedofilia – rodzaj parafilii: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania[1].
Pijackie wyzywanie dziewczynek lub pisanie do nich "Cipka" prędzej by poszło pod demoralizację a nie łatkę pedofila...