Wpis z mikrobloga

@czehuziom: nie wiem czy VW moze wymagać wyższych norm. I tak w Polsce sa zawyżone względem Europy, nie tylko na ilość sprzedanych samochodów czy usług ale tez jakość obsługi czy wygląd salonów. W UK to sa rudery, jak tata z bratem do mnie przylecieli to nie wiedzieli czy sie śmiać czy płakać bo u nas zeby osiągnąć minimalny wymagany standard co roku trzeba wydawać gruba kase.
@czehuziom: Są w Polsce serwisy autoryzowane, które mają "niemiecki standard", także pensja 10k miesięcznie nikogo tam nie dziwi. Na tylu ludzi na ilu znam z serwisów autoryzowanych to każdy uczciwie mówi, że dla Niemców jesteśmy dzikim krajem, mały rynek zbytu i zupełnie inne procedury. Jako przykład mogę powiedzieć, że u nas praktykuje się naprawę - bo jest tańsza, u Niemców taki sam problem to po prostu wymiana.
@czehuziom: i pomyślcie sobie, że są w tym kraju ludzie, którzy z uśmiechem na gębie pójdą do pracowników i będą im wręczali tę czekoladę, jakby to był najwspanialszy prezent, jaki Ci ludzie dostali w życiu. #!$%@?, jak można aż tak bardzo samego siebie nie szanować, żeby klepnąć taki pomysł i go jeszcze w życie wprowadzić. czekolada.