Wpis z mikrobloga

@Adamus56: Ja palę IQOS 4 tydzień, w tym czasie nie zapaliłem zwykłej fajki, chociaz IQOS zaczyna mnie wkurzać bo urzadzenie sie zawiesza w momencie gdy mam chęć zapalić, nie ciągnie mnie do zwykłych fajek, ale urządzenie nie jest pozbawione wad, polecam tygodniowe testy może Ci się spodoba.
@Adamus56: Znam bardzo dużo osób, które przerzuciły się na iqos ale tylko na chwilę. Palenie tego zajmowało niewiele czasu a następnie trzeba było odczekać ileś tam czasu by zapalić po raz drugi więc w między czasie palili normalne papierosy bo się nie chciało czekać :) Prędzej tego się pozbywali niż się zarzekali na początku. Śmierdzi tak samo brzydko, palenie trwa z 10 zaciągnięć, z tego nawet nie można mieć przyjemności i
@IdzDoAptekiPoLeki zazdroszcze mocnej psychiki.
Cos mam ogolnie wrazenie ze te plastry epety teraz iqos to nie bylo to stworzone by bylo lepiej, bardziej"zdrowo" i ludzie mieli dzieki temu rzucic palenie tylko karmienie ludzi idea wlasnie ze dzieki temu sie rzuci a i tak sie czlowiek uzaleznia od tego tak samo jak od fajek.
Ehh :p a

A desmoxan probowalas ?
@Adamus56 Desmoxan wiele osób polecało, podobno jedno opakowanie potrafi starczyć na dwóch palaczy ale osobiście nie próbowałam. Ja sobie postawiłam plusy i minusy i zdecydowałam. W końcu nie wstydzę się, nie analizuje czy śmierdzą mi włosy, ciuchy czy z buzi. Dla mnie to było okrutnie krępujące, że ktoś np. stoi czy siada koło mnie i musi wąchać te okropne zapachy papierosów. Nie dość, że w kółko wydawałam na papierosy to jeszcze na
#epapierosy #epapieros

iqos


@Adamus56: Źle otagowane. Jeśli chcesz rzucić to kupujesz e-papierosa(200zł wystarczy) i schodzisz z nikotyną, po roku może dwóch rzucisz całkowicie, pamiętaj, że w tytoniu najbardziej uzależniają inhibitory monoaminooksydazy a nie nikotyna, więc na początku będzie ciężko, paląc iquosa nadal dostarczasz do organizmu uzależniające i kancerogenne substancje w przeciwieństwie do e-papierosa, w dodatku nie ma tu mowy o dokładnym zmniejszaniu dawki nikotyny więc bardzo ciężko będzie ograniczyć a co
@Adamus56: Staż palenia anologow 15 lat. Od dwóch tygodni na iqos. Odczucia- nie śmierdzę, lepszy oddech, zaspokaja w pełni głód nikotynowy. Iqos to dobry zamiennik zwykłych fajek i dobry przed wstęp do rozstania się z nałogiem, oczywiście jest potrzebna silna psycha. Pozdrawiam