Wpis z mikrobloga

#fizjoterapia #mikrokoksy

Mireczki jakieś ćwiczenia na okrągłe plecy, ale takie które nie pogłębiają lordozy, bo mam pogłębioną też xD. Nie ma tragedii z plecami, ale trzeba się doprowadzić do stanu, bo wiosna idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
@CashFile: Ogólnorozwojowe + wzmacnianie słabych grup (góra pleców, brzuch, pośladki). Jeśli się kompletnie nie znasz to się zgłoś do dobrego trenera/fizjo
  • Odpowiedz
@SVCXZ: Byłem u nas w mieścinie 3k mieszkańców na nfz, kazali przychodzić na masaże, jakieś magnetyczne leżenie po 10 minut i robienie brzuszków XDD Będę musiał odwiedzić jakiegoś sportowego chyba, choć o ogarniętego pewnie trudno
  • Odpowiedz
@CashFile zrób brzuszki, a Cię znajdę i Ci #!$%@? xD
Idź do fizjo, ktory siedzi w sporcie i niech Ci powie co masz zrobić. Ale przeczytaj najpierw opinie.

Jakie miasto?
  • Odpowiedz
@CashFile: z tego co mówisz masz pogłębioną lordozę lędźwiową i kifozę piersiową. Mega dużo basenu ale nie żabki. Kraul i strzałka. Jak masz taśmy gumowe do ćwiczeń to w leżeniu na plecach rozciągaj ja przed klatką piersiową. Do tego w ramach rozciągania ukłon japoński. Staraj się też podczas siedzenia ściągać mocno łopatki.
  • Odpowiedz