Wpis z mikrobloga

#zalesie #cobolikurkume #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Jestem bardzo zniesmaczona gdy ktoś posługuje się swoim dzieckiem jako argumentacją na wszystko. Przykładowo powiem: Jestem zmęczona po pracy, mam zapiernicz na studiach, mój pies wymiotuje czy po prostu ponarzekam nieco na swój stan zdrowia, a w odpowiedzi natychmiastowo słyszę kontrę: ” Zobaczysz jak będziesz miała dziecko „. Chwalicie się czy żalicie? Co ma dziecko do obowiązków w pracy bądź na studiach? Po co przyrównywać gówno do chleba? Skoro posiadanie bachora to dla was taki ogromny wysiłek i powód do narzekania ” O boże mi to jest ciężko a nikt inny nie ma prawa być zmęczony”,to kupcie sobie chomika, dziecko oddajcie do adopcji i przestańcie #!$%@?ć. Gówno mnie boli, jak wpływa na was wasz bachor. Wyręczanie własnej niewiedzy, bezsilności czy głupoty dzieckiem, stawia Was tylko na równi z osobami posiadającymi żółte papiery. Skoro macie poporodowy zanik mózgu to leczcie się albo chociaż nie trujcie życia innym.
  • 17
@kurkuma: nie miej odczynienia z takimi ludźmi, oni nie mają za grosz empatii, powiedz im "świtanie a może pójdziesz na oddział onkologiczny i powiedz umierającemu dzieciakowi że to nie jest ciężko bo zobaczy jak będzie miała dziecko, tylko że to dziecko nie doczeka się dziecka bo zaraz zdechnie"
Jeśli ludzie nie potrafią docenić tego że się z nimi dzielisz swoimi problemami to się nie dziel. To są złe osoby, one się
Skoro posiadanie bachora to dla was taki ogromny wysiłek i powód do narzekania ” O boże mi to jest ciężko a nikt inny nie ma prawa być zmęczony”,to kupcie sobie chomika, dziecko oddajcie do adopcji i przestańcie #!$%@?ć.


@kurkuma: Ooo, to mnie zawsze rozwala – przecież wiadomo, że posiadanie i wychowywanie dziecka nie jest łatwe, a ludzie je sobie robią, a potem narzekają. A potem robią kolejne xD
@kurkuma: Dokładnie to samo można napisać o twoim #!$%@?. Jak ci za ciężko na studiach to je rzuć, jak masz za ciężką pracę to ją zmień xD Niektórzy mają i pracę i studia i #!$%@? dzieci xD Sam argument o dzieciach jest zawsze dnem ale skoro tak lubisz narzekać że jesteś zmęczona to licz się z tym że zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie bardziej zmęczony/ spragniony atencji
@kurkuma ludzie tak robią dlatego że ze wszystkich rzeczy jakie poznali i przeżyli do tej pory w życiu wychowanie dziecka było dla nich najbardziej wymagającą i najtrudniejszą rzeczą jakiej się podjęli, ogólnie jak dobrze zauważyłaś każdy mówi że ma gorzej, ja zamiast narzekać to się chwalę i nie mam problemu z tym festiwalem #!$%@? kto ma gorzej a i dzień lepszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kurkuma: Mnie też kiedyś tak gadali.

Teraz mam córkę i każda chwila spędzona z nią to jest coś pięknego.

Baby mają jakiś głupi tryb narzekania na dzieci i opiekę nad nimi traktują jak karę.

Kiedyś miałem z tym do czynienia codziennie. Teraz mam spokój.