Wpis z mikrobloga

#csgo #faceit #esea

Czy warto przejść z mm na FaceIT lub Esea?
Czy tam rzeczywiście jest mniejszy problem ze smurfami czy odpałami?

Mam dość już grania versus kolesie, którzy mają 1,5k lub 123 godzin na koncie i z czegokolwiek strzelają to 10/10HS. Albo więc smurf albo hax...

Z tym, że jakakolwiek sensowa opcja FaceIt lub Esea to płatna?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dr_Acula ESEA na steamie kiedyś było za jakieś 17 zł,nie wiem czy nie wychodzi taniej niż faceit.

Co do jakości to podobno ESEA > faceit. Nie mogę się za bardzo do tego odnieść, ponieważ nie korzystałem z faceit premium ani ESEA
  • Odpowiedz
@dr_Acula: grałem MM, ESEA Premium, Faceit darmowe i teraz gram Faceit Premium i wnioski takie:

- do MM nie wracam w ogóle
- ESEA Premium spoko - bardzo wysoki poziom momentami (moja ranga to LE) co z jednej strony deprymowało ale z drugiej była duża motywacja, odpadło ostatecznie przez bardzo długie czekanie na znalezienie meczu
- przez długi czas Faceit bez premium - na pewno lepsze niż MM, 128 tick ale zaczynało się robić co raz więcej trolli
- od kilku tygodni Faceit Premium - bardzo sobie chwalę, szybko szuka, każdy musi mieć antycheat, ambitni ludzie z mikrofonami, miejscami toksyczni gracze ale to bardziej ze względu na to, że chcą za wszelką cenę
  • Odpowiedz
@dr_Acula: ja mam doswiadczenie tylko z mmów solo, gdzie miałem globala, ale liczba cheatów przeraża

no i aktualnie gram faceity, glownie w darmowym pplu (niedawno wyszedlem z 2-3 lvla, teraz gram 4-5)/normale z ludzmi z tych hubow (zaczynalem z 2-3 lvl bo faceity grałem dawno i wtedy mi dalo taka range)

gra mi sie spoko, wiadomo ze najlatwiej miec cala 5 i grac normale, ale jesli szukasz gry solo to mi te huby odpowiadaja, przynajmniej ludzie nie wychodza z meczu, komunikuja sie i grasz z samymi polakami (czasami + a czasami
  • Odpowiedz