Wpis z mikrobloga

@dobrzecisiewydaje: Ja też się brzydzę. Czasy są takie wspaniałę, że możesz sobie wybrać czyim chcesz być niewolnikiem ;) W UK na przykład jest taka wolność że możesz handlować w niedzielę, przechodzić na czerwonym, ale za to scyzoryk w plecaku to przestępstwo! Przestępstwem też jest zbieranie grzybów :)
@CzapkaG: niby nie można zbierać grzybów , a ja i tak zbieram . Jest tego mnóstwo w okolicznych lasach, a prawdopodobieństwo , ze trafie na strażnika jest znikome . Dla Brytyjczyków grzyby to ewenement przyrody, który należy chronić . Oni zwyczajnie nie jedzą grzybów. Nie lubią ...
@locheck: pozdrawiam, ja dziś zjem sobie makaron z serem i truskawkami, a że zakupy na cały tydzień robie w poniedziałek, to nie opłaca mi się zamawiać świezych owoców które zjem prawie tydzień później. Także zaraz wskakuję w autko i jadę sobie do Sainsbury po paczkę truskawek, może kupie winko to wieczorem wypijemy z różowym i pewnie jeszcze jakiegoś gotowca na jutro do pracy.A pani kasjerka będzie bardzo miła i pogadamy sobie
@szczym_do_ludzi hahaha, dokładnie;) udanego popołudnia.

Właśnie czekam na lotnisku, odbieram swoją mamę, która śmieje się, że leci na zakupy w Anglii;) Później skoczymy do supermarketu ASDA by kupić Guinessa'a bo dziś wszyscy świętują św. Patryka ;) pozdrawiam