Wpis z mikrobloga

Na chwilę obecną moi rówieśnicy (20 lvl) szykują się na sobotni melanż, a ja kolejny weekend spędzam w domu. Na domówkach będą uprawiać s--s, pić a-----l i korzystać z normalnego życia.
Moje życie to książkowy przykład ludzkiej wegetacji.

#przegryw #stulejacontent #feels #s--s #tinder #depresja #psychologia #divyzwykopem #rozwojosobistyznormikami #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IlyichTchaikovsky:

Na przykład lubię rower, grać na PS4 czy słuchanie muzyki i oglądanie meczów etc.


Zatem twoje zainteresowania nie ograniczają się do leżenia pod kołderką i dziewoję powinieneś móc znaleźć.
Gdzie? A cholera wie gdzie. Są tindery, imprezy masowe o różnym charakterze a w ostateczności wykop...
  • Odpowiedz
@IlyichTchaikovsky: przede wszystkim porzucić wrażenie o swojej specjalności i wyobcowaniu i romantycznym niezrozumieniu przez okrutny świat, nie jesteś specjalny w tym, że coś, tu np. socjalizowanie się z ludźmi etc., jest dla ciebie trudne, po prostu decydujesz się sam z tym nie zmierzyć. przypomina mi to rzeczywiście naiwne patrzenie 15 latka na świat, zaślepienie w buncie i własnej indywidualności i wyobcowaniu. ludzie mają różne historie, różne warunki, sytuacje; jedyne, co
  • Odpowiedz
@IlyichTchaikovsky: mam na myśli to, że jeśli zluzujesz troche i przestaniesz myslec o sobie i ludziach w kategoriach ja vs oni, i zobaczysz, że tak naprawdę nie jesteś nikim szczególnym życie stanie się prostsze. dużo prostsze. i ulży ci.
a co do ludzi, ludzie potrafią być super i potrafią być c-----i. i tu nie ma zasady, ani złotej myśli, która będzie się aplikować do wszystkiego i wszystkich.
przykład z imprezami,
  • Odpowiedz