Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@rol-ex moim celem nie było odezwanie się do dziewczyny czy chęć tam siadnięcia tylko zwrócenie użytkownikom sieci na pewien problem. A za obrażanie mnie dostajesz bana.
  • Odpowiedz
@Bunch: Ma siąść bo jaśnie pan tak uważa... Ja np. w pracy siedzę, po pracy również dużo siedzę. Korzystając z komunikacji miejskiej zawsze stoję żeby dać plecom odpocząć, są ludzie którzy mają poważne problemy z plecami i unikają siedzienia, ale panisko sobie coś ubzdurało w tym pustym baniaku i ludzie mają siedzieć wtedy kiedy jemu się podoba i nie stać w wyznaczonych miejscach... Lecz się chłopie, albo poszukaj sobie realnych
  • Odpowiedz
@Bunch: no chyba ty skoro nie umiesz poprosić. Ja za to nie lubię taki de@(& co robią zdjęcia ludziom kiedy nie potrafią sobie poradzić z sytuacja w prawdziwym życiu, a nie na wykopie :]
  • Odpowiedz
@kryptomanix: O JAKIE PROSZENIE CHODZI, CZŁOWIEKU? Pisałem już sto razy o tym, że zalezy mi na ankresleniu problemu który często występuje. Do mojego wpisu ZDJĘCIE zostało dodane aby pokazać wszystkim ludziom jak na tacy.
A nie pisz mi o jakimś proszeniu. Nie będę tłumaczył po sto razy tego samego. Skup sie, przeczytaj jeszcze raz, przeczytaj od początku wypowiedzi ponowie.
  • Odpowiedz
@BalonowyBalon: Co to znaczy, że "usunąłeś komentarz bo słusznie nazwali cie sulejarzem"?
Nie rozumiem. Wyjasnisz?
Albo rozmawiamy poważnie, albo robimy sobie jaja. Widze że ty i tobie podobni wolą sobie robić jaja niż uczestniczyć na powaznie w dyskusji.

nikt poza tobą i może jednym, dwoma stulejkami nie widzi tam zablokowanego miejsca

O CHŁOPIE, TO ZALECAM CI NAPRAWDĘ WIZYTĘ U OKULISTY JEŻELI NIE WIDZISZ, ŻE OSOBA BLOKUJE SIEDZENIE. Jak można pisać takie głupoty? To tak jakby na widok białego telefonu, powiedzieć że widzi
  • Odpowiedz