Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@zen_zen: Korzystam najczęściej z fuji x-t2 i obiektywu 18-55 mm (kitowy z fuji), staram się jak najwięcej korzystać ze światła naturalnego. Wpadnij na moją stronkę tutaj w dziale blog masz póki co jeden wpis :D ale kompletnie opisuję poprzednią sesję, którą tu wrzucałem. W tym przypadku wymieszałem światło zastane z żarówek w hotelu z beauty dishem :)
  • Odpowiedz
@siauababamak: Dziękuję! Mamiya jest mega! Mam 645, ale przewyższa moje umiejętności :D w sensie wizjer jest tak mały, że nie ma opcji, żebym ustawił ostrość, zrobiłem dwa filmy to miałem z 4 foty ostre ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozatym koszt wywołania i skanowania jest spory, ale zajawka piękna
  • Odpowiedz
@siauababamak: W sumie prawda! Chociaż lubię też cyfrę i łatwiej mi na niej pracować :) Kiedyś podczas asystowania pracowaliśmy z mamiyą rz67 podpiętą pod przystawkę cyfrową i to było mega :)
  • Odpowiedz
@Shatter: takiej sesje organizuje za free ( ͡° ͜ʖ ͡°) służą mojemu rozwojowi i rozwojowi modelki, testujemy światło, próbujemy razem zrobić coś fajnego i promujemy się. Gdyby ktoś chciał zrobić taką sesję prywatnie za kasę to wszystko zależy od ilości zdjęć, skomplikowania itd. Pewni około 8 stówek najmarniej :) nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na temat kosztów bo każda sytuacja jest inna
  • Odpowiedz
@ukrytysmok: w sumie zastanawia mnie jedno. Czy te modelki prezentują jakiś poziom „umysłowy” czy jedyne co mają do zaoferowania to swoje ciało? W sensie, jak jest z ich inteligencją podczas rozmowy itp :P
  • Odpowiedz