Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@NaSmyczy: haha :D dzięki za tą końcówkę z serio :D bo tak serio to się nie dziwie, wiadomo, że nie bez przyczyny takie foty wrzucam bo są interesujące i w celach promocyjnych sprawdzają się znakomicie :) ale jestem też świadomy, że pewnie wrzucając na inne tematy fotograficzne będzie dobrze jak będzie 10% tego co teraz :D ale i tak to będę robił bo w foto nie ograniczam się do aktów:) Miłego
  • Odpowiedz
@ukrytysmok chciałam napisać że jako kobiecie bardzo mi się podobają twoje zdjęcia, nie są wulgarne, ale zmysłowe i wysmakowane, umiesz pokazać piękno kobiecego ciała w niebanalny sposób, bez taniego epatowania golizną. PS Czy kojarzysz może zdjęcia Helmuta Newtona? Czarno-białe zdjęcie skojarzyło mi się z jego twórczością. Uwielbiam tego fotografa i to zdjęcie jest też imo najlepsze.
  • Odpowiedz
@kociooka: dziękuję! to jeden z najpiękniejszych komplementów i o dziwo uslyszałem już to drugi raz, że to zdjęcie kojarzy się z Helmutem, a na myśl, że znasz jego pracę i go kojarzysz zrobiło mi się ciepło na serduchy bo sam jestem wielkim fanem :D mam nawet jego album w domu (taki na który było mnie stać :D ), w zdjęciach dla mnie nie chodzi o to żeby pokazać cycki, #!$%@? z
  • Odpowiedz
@ukrytysmok retusz i dążenie do ideału to najgorsze zło we współczesnej fotografii, to zabija całą zmysłowość. Najbardziej sexy jest niedopowiedzenie. Powodzenia i oby tak dalej ;)
  • Odpowiedz
@ukrytysmok: Podobają mi się zdjęcia z obu wpisów, ale oglądając je cały czas w głowie miałem, że czegoś zabrakło. I teraz do mnie dotarło, że był to uśmiech. Dodaje on wiele urody ludziom, nie tylko kobietom. Masz też takie zdjęcia?
  • Odpowiedz