Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kotel_: nie wiem o jakim rodzaju modelek mówisz, dla niektórych dziewczyn robienie zdjeć to pasja taka sama jak dla fotografa wiec chyba całkiem spoko jak ktoś docenia to co robisz i daje znać, ze mu się podoba. Inna grupa to dziewczyny wrzucające po prostu swoje dupy nie z żadnych sesji tylko tak po prostu i ich modelkami bym nie uznał wiec nie do końca kumam o co Ci chodzi, czy przeszkadza
  • Odpowiedz
@Kotel_: spoko, rozumiem :) Uczciwie, nic do tego absolutnie nie mam, nie lubie typowej babskiej atencji, wrzucania swoich dup po siłowni w majtkach, że prawie cipka wystaje, ale dziewczyny pozujące do zdjęć, które starają się być lepsze z sesji na sesję to mega szanuję :) mało znam kobiet z pasją, więc samo to, że mają pasję jest mega, cenie ludzi z pasją :) Pozdrówki
  • Odpowiedz
@ukrytysmok: Możliwe, że padło to pytanie, ale jaki cel w takich sesjach ma dziewczyna? Rozumiem, że chce się wypromować, ale do czego? Wydaje mi się, że akty i nagość, to jednak trochę inny poziom promowania, niż reszta "fotograficznych kategorii" (zabrakło mi słowa).

  • Odpowiedz
@ukrytysmok: nie hejtuję, ale na pierwszym zdjęciu moim zdaniem brzydko wyszła skóra szczególnie na nogach. Wiem, że to kwestia obróbki. Na kolejnych fotkach już super :)

Poza tym świetne ujęcia i piękna modelka.
  • Odpowiedz
@Kolarzino: Tak, sporo :) Co do pytania o cel to nie koniecznie jest to promocja swojej osoby, pisałem wcześniej, modeling może być pasją taką samą jak fotografia, a kobiece ciało jest piękne i nie ma w tym sekretu, nawet Panie je doceniają :) dla mnie akty są mega piękną kategorią fotograficzną i mam nadzieję, że ludzie zaczną ją doceniać bo mega różni się od foteczek na insta z gołymi cycami i
  • Odpowiedz
@profuone: dzięki! Też wolę tą serię z Vogue, ale to zdjęcia robiłem dużo wcześniej i pomyślałem, że kogoś mogą zainteresować :) Opisałem na swojej strone dabrovsky.com jak zrobiłem te zdjęcia z vogue, wpadnij na dział blog jest tam jedyny wpis i opisane od A do Z jak to zrobiłem łącznie z obróbką, której praktycznie nie było :) Będzie mi miło jak napiszesz tam co sądzisz o takim opisie i procesie twórczym,
  • Odpowiedz
@charung: Szanuję brak hejtu, a logiczną i dobrze złożoną wypowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak można by było to załatwić obróbką, ale wynika to w sporej części z braku światła, na nogi padało go dużo mniej. Sam kadr podobał nam się na tyle, że chcieliśmy go wykorzystać mimo tej różnicy :) (początkowo światło było ustawione pod tamte dwa inne ujęcia, a to w gruncie rzeczy zrobiliśmy przez
  • Odpowiedz