Wpis z mikrobloga

Hejo
W nawiazaniu do [tego wpisu](https://www.wykop.pl/wpis/30269319/ja-#!$%@?-ale-#!$%@?-akcja-wczoraj-moj-serdecz/)
Co prawda wszystko wydarzylo sie tydzien temu no ale jakos nie mialam kiedy tego napisac ;p
W zeszłym tygodniu spotkałam się z M. i porozmawialiśmy o całej sytuacji na chłodno. Powiedziałam mu, że to było mega nieuczciwe oświadczać się koleżance w miejscu pełnym ludzi, on poniekąd przyznał mi rację ale powiedział też że musiał to zrobić bo kocha mnie od lat i uznał to za jedyny sposob, żeby zdobyć moje serce i czekał wystarczająco długo ;p mówił, że nawet jak się dowiedział o tym, że prawie rok temu się rozstałam, to czekał aż minie troche czasu, bo nie chciał tego robić na świeżo po moim rozstaniu, co prawdę mówiąc mi zaimponowało.
Zawsze traktowałam go jak przyjaciela i nigdy nie patrzyłam na niego jak na kogoś więcej, mimo że niczego mu nie brakowało i nigdy nie był kims kto moglby sie udzielac pod tagiem #przegryw czy #stulejacontent . Ostatecznie postanowiłam dać mu szansę bo jest naprawdę świetnym facetem, więc dlaczego nie :-)
Pierścionek oczywiście mu oddałam i powiedziałam, żebyśmy najpierw zobaczyli czy to w ogóle wyjdzie, bo kumpelstwo a związek to dwa różne tematy i pod niektórymi kątami jednak możemy się zgrzytać, no i niech poczeka przynajmniej rok czy dwa lata i wtedy podejmuje takie decyzje :-)
Także, tym razem historia z happy endem, ja mam nowego faceta, znów czuję motylki z tego powodu i jestem bardzo szczęśliwą osobą :D no ale jeszcze nie wymyślam imion dla naszych dzieci, bo nie wiadomo jak się życie potoczy xD

#zwiazki #feels tym razem nie #tfwnobf, #niebieskiepaski #rozowepaski #coolstory #truestory

_________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
MangoZjem - Hejo
W nawiazaniu do tego wpisu
Co prawda wszystko wydarzylo sie tydzie...

źródło: comment_n8QlqQaO5Q6tdFZLwj4NNiQEfh7SMqwn.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@MangoZjem: to w sumie łatwa jesteś. .. daje ci pierścionek przyjmujesz by nie było mu głupio potem odkrecasz na osobności ale w sumie zostajecie razem ... On zdobył cię za dwa piwa ... A ty masz chłopaka który wykosztował się na 2 piwa by cię zdobyć bo pierścionek oddałaś więc on go zwróci
  • Odpowiedz
@MangoZjem ale mam takie pytanko że tak powiem. Mówisz ze postanowilas dac mu szanse, ale zawsze traktowałaś go jak przyjaciela. To jak to teraz bedzoe wygladało? Bo wczesniej przyjaciel = pewnie nie chcialas sie nawet z nim całować To teraz ot tak nagle ci sie zachce go całowac i zacznie cie pociagać czy jak to? Jak to ma działać bo nie rozumiem? Skoro tyle lat sie w nim nie zakochałaś to teraz
  • Odpowiedz