Wpis z mikrobloga

Pytanie do eksperta @Andczej i innych, czy #gearbest wyśle z polskiego magazynu na skrytkę pocztową? Zamówiłem oczyszczacz powietrza #xiaomi z dzisiejszego kodu i nie wiem czy pisać do nich o zmianę adresu czy spokojnie czekać.
  • 26
  • Odpowiedz
@jac76 oczyszczacz zapewne pójdzie DPD/DHL a oni nie dostarcza na pocztową skrytkę bo nie mają takiej możliwości, chyba że masz dogadanego kuriera i ludzi na poczcie
  • Odpowiedz
@jac76 jeśli to będzie DHL i dostaniesz numer przesyłki (czasem nie dają) to możesz zmienić przez stronę adres lub skierować na punkt jakiś czy żabkę
  • Odpowiedz
@Andczej: czyli co? nie zmieniać bo tak czy siak jakoś dostarczą? Jak zmienię teraz w zamówieniu to chińczyki coś pokręcą i będę czekał później nie wiadomo ile coś czuje.
  • Odpowiedz
@Invisible22 tutaj też gadało by się spoko gdybyś zaczął rozmowę normalnie a nie w taki sposób

Dobrze będę cicho, niech dalej wylewa się tona głupot na fora bo każdy mądry, a jak potem przychodzi co do czego to jakoś nikt się nie odzywa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Invisible22

No ale ANdczej to ekspert i on wie lepiej co mi kto przyniósł do domu.


Czy ja gdzieś napisałem, że wiem lepiej czym została ci dostarczona przesyłka? NIE.
  • Odpowiedz
@Andczej: Lol. Napisałem, że #!$%@? nie kurier. Tylko InPost na przykładzie swoich przesyłek. Ty jak zwykle musisz negować jakbyś ze mną mieszkał ;) Nie bierzesz pod uwagę tego, że może być inaczej niż Ty myślisz/wiesz.
  • Odpowiedz