Wpis z mikrobloga

Pokolenie idiotów xD za moich czasow to sie bilo o dostęp do komputera. Teraz każdy ma komputer ale samemu nie gra tylko patrzą jak inni grają xD co wy z tego macie jak sami nie gracie? Nie gracie bo jestescie tak ciency ze wam nawet granie w gry nie wychodzi?
#gry #pcmasterrace
  • 143
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Hehehe no co to za pokolenie idiotów co patrzy na granie w gry zamiast samemu pograć xD Pokolenie idiotów ja #!$%@?ę xDD Dobra, teraz lecę patrzeć na biegających z piłką kolesi albo jeżdżące samochody.
Bo to przecież zupełnie co innego, patrzenie jak ktoś skacze 130 metrów na nartach jest inteligentne, tylko patrzenie jak ktoś gra w coś co mnie nie interesuje to niezrozumiały idiotyzm xDD
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Pamiętam jak kiedyś dyskutowałem z kimś kto to ogląda to słyszałem argumenty, że hurr durr nie każdy ma fajnego kompa żeby takie gry odpalić, nie mam ps4/xboxa to sobie chociaż na YT zobaczę.

A teraz widzę, że jakiś koleś nagrywa grę NFS Underground 2 z 2004 roku xD. Kilkanaście półgodzinnych odcinków a każdy ma kilkadziesiąt tys wyświetleń (°°
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: sam rzadko oglądam jak inni grają, robię to po to, żeby zapoznać się z gameplayem ALE twój malutki wyżyg, jest żenującym gównem. Dowalasz się do czegoś, czego nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy podzielam Twoje zdanie, ale jednak na usprawiedliwienie muszę dodać, że za dzieciaka dużo frajdy sprawiało mi podglądanie jak starszy brat grał na kompie. Nie powiem, chwilę po tym jak skończył, to odrazu odpalałem tą samą grę.
Możliwe, że gdzieś tutaj leży filozofia streamow. I masz rację- oglądać i samemu nie grać to jest już jakieś zboczenie XD
  • Odpowiedz
@whiteglove: Można być lepszym w "granie w gry", wygoogluj 'speedrunning' lub obejrzyj sobie jakiś "No hit run" z soulsów. Jako osoba która ogląda wyżej wymienione od bardzo dawna, stwierdzam, że dobrze się przy tym bawię ale sam w życiu bym czegoś takiego nie spróbował więc oglądam streamy.

No i jeśli oglądanie czegoś co sprawia mi przyjemność czyni ze mnie idiotę, to ja wolę być tym idiotą.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy ludzie lubią oglądać ludzi którzy są lepsi od nich, nawet jak to jest głupia gra, która jakoś by przeszli. Do tego dochodzi fame streamera, jego humor i charakter i się kolesia lubi oglądać jak komentuje różne rzeczy. Mi tam nie zależy też żeby takie rzeczy oglądać, bo mi to wisi jak grę przejdę, nie muszę być bardzo dobry, a w gry online rzadko gram. Chociaż ostatnio widziałem ludzi grających w
  • Odpowiedz