Wpis z mikrobloga

Pokolenie idiotów xD za moich czasow to sie bilo o dostęp do komputera. Teraz każdy ma komputer ale samemu nie gra tylko patrzą jak inni grają xD co wy z tego macie jak sami nie gracie? Nie gracie bo jestescie tak ciency ze wam nawet granie w gry nie wychodzi?
#gry #pcmasterrace
  • 143
  • Odpowiedz
@Yezdemir: @lubielizacosy: Ja nie oglądam ani meczów ani gameplayów. Jest parę wyjątków wiem że nie będę grał a ciekawi mnie koniec jak Inside gdzie było niewiele gry a historia mnie zainteresowała. Porównywanie oglądania meczu piłki do oglądania jak ktoś gra jest niesprawiedliwe bo żeby zagrać w piłkę jak w tv na boisku trzeba najpierw iść na boisko, znaleźć teoretycznie 21 innych graczy i dopiero można grać a żeby grać a
  • Odpowiedz
Przeczytałem wszystkie komentarze i doszedłem do wniosków, że pomylono tutaj różne pojęcia oraz, że wrzucono wszystkich do jednego worka. Let's Player - osoba nagrywająca na Youtube gierki, robi serie sto odcinkowe i gada do siebie. Streamer - Transmituje rozgrywkę na żywo. W większości gra w grę esportową (LoL; CS:GO; SC; Dota 2). Jego popularność wynika w większości z jego charyzmy, oraz wysokich umiejętności w danej grze. Oglądanie streamerów według mnie nie jest
  • Odpowiedz