Wpis z mikrobloga

Pokolenie idiotów xD za moich czasow to sie bilo o dostęp do komputera. Teraz każdy ma komputer ale samemu nie gra tylko patrzą jak inni grają xD co wy z tego macie jak sami nie gracie? Nie gracie bo jestescie tak ciency ze wam nawet granie w gry nie wychodzi?
#gry #pcmasterrace
  • 143
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Przez bardzo długi czas miałem słabego PC, wtedy oglądałem, jak chciałem zobaczyć jakąś grę. Teraz oglądam z jeden odcinek, jak chcę poznać grę przed zakupem, lub całość, jak gry nie chcę kupować (bo np. za droga moim zdaniem) a chcę zobaczyć historię. I czasem oglądam streamy prograczy w DbD, by się paru zagrań nauczyć
  • Odpowiedz
@whiteglove: A wiesz o tym ze sam fakt ze mowisz ze czegos nie rozumiesz bo ty tego nie lubisz juz czyni cie osoba skreslona z konwersacji? Na chooy rozmawiac z kims kto ma tylko do powiedzenia
Uuuu ja to nie wiem jak oni to mogo oglondac gupki co w tym fajnego!!!!
  • Odpowiedz
Albo to, że teraz każdy ma dostęp do boiska i do piłki, a po mimo tego jednak ludzie jak ostatnia patologia ogląda mecze piłki nożnej, jak inni grają. Na samą myśl kisnę z takich Januszy pateuszy xD
  • Odpowiedz
Bo jak bardzo można być lepszym w GRANIE W GRY? Sport - rozumiem, bo wymaga dyscypliny, regularnych treningów i restrykcyjnej diety i nie każdy da radę żeby to robić i być najlepszym, więc łatwiej jest oglądać olimpijczyków niż samemu to robić - ok, rozumiem. Ale GRY NA PC? XDDDD


@whiteglove: Chyba nie jesteś świadoma, jak duża jest różnica poziomów umiejętności zwykłego gracza i osoby, któa gra w to zawodowo. Odpowiadając
  • Odpowiedz