Wpis z mikrobloga

@RelaeVEVO: tak średnio u mnie z pisaniem bat

Chce aby harmonogram zadań odpalał mi skrypt z pliku sql automatycznie.


No to chcesz skrypt i nie umiesz podać skryptów w bat?
Poczytaj trochę o tym. To proste.
@programistalvlhard: właśnie o to chodzi, że na bazie mam korpo ograniczenia, a na stacji mogę wszystko.

najwygodniej chyba byłoby sas`em zrobić wyzwalacz do oracle + vbs, ale z tego co wiem czasem przy wykonywaniu kodu są różnice.

Dodatkowo nie wiem jak odpalić skrypt z pliku (z kodu na sztywno umiem, ale plik może każdy zmieniać)
@modzelem: Ok jestem trochę podpity i nie umiem czytać ze zrozumieniem :D. Ok czyli na oracle nie możesz chaina postawić więc musi to być windows scheduler. Nie masz możliwości w jakiś sposób zrobić baczowego skryptu który podłącza się do bazy danych i robi execute na pliku .sql ?

Edit eidzę up że średnio z tym ale tutaj nie ma wielkiej filozofi. Popatrz w google i bez problemu to przeskoczysz xd

Edit2:
@modzelem: No to powiem tak, seniorem nie jestem więc Ci nie pomogę. Dla mnie rozwiązania tego problemu to: chainy, joby bądź windows scheduler (napisany programik w batch'u). Jak masz jakiegoś seniora to się podpytaj jakie inne rozwiązania on widzi. Jak nie to napisz coś w batchu, wbrew pozorom nie jest to takie trudne :D Albo napisz jakiś pythonowy skrypt i odpalaj go batchem :D. Cholera wie