Wpis z mikrobloga

Chyba jedyny jupiter, którego polubiłem przez wykop xD Mimo, że z nowinek technologicznych interesują mnie w sumie tylko smartfony to każdy film oglądam z przyjemnością. No i nigdy się nie sprzedał, żeby coś wciskać z przyczajki, a jeśli ktoś posmarował mu siano to mówi o tym wprost xD Szanuję.
#polskiyoutube #klawiter
źródło: comment_N2aj5Ff0JxHoxFnPRu8WCWgKzOoNoLXU.jpg
  • 37
Chyba jedyny jupiter, którego polubiłem przez wykop xD


@BELM0ND0: fakt, Pan Klawiatur jest spoko. Ja w sumie dzięki Wypokowi poznałem "Uwaga! Naukowy Bełkot" (dzięki @dkm17 jesteś WIELKI), w sumie chyba też dopiero od czasów wypoku oglądam Scifun (szkoda że prawie nic nie publikuje), bywa że obejrzę Astrofazę (ale już coraz mniej, bo oglądając zagraniczne kanały w zasadzie nie trafiam na nic czego bym nie wiedział). Ale takich klasycznych jutuberów, co to
@jatutylkonachwile1: Nie dziwi mnie to co mówisz tak poprawdzie :) Pamiętajmy, że to jest specyfika branży - musisz być #!$%@?,gnojem itd itp żeby się w jakiś sposób wybić. Mnie by bardziej interesowao czy prywatnie jest taki sam :)
@Shusey: jeżeli rozczarowałem to sorry :D co do bycia #!$%@? - z pewnością tak, ale jeżeli są sytuacje, gdzie niebycie #!$%@? Cię nic nie kosztuje, czy w niczym nie przeszkadza, a mimo to nim jesteś, to to już po prostu chyba taki charakter, a nie żadne wczuwanie się w rolę :P
ale co w nich interesującego? To najnudniejsza działka, bo przecież nie ma w nich nic nowego poza bebechami.


@Ranger: w sumie racja, ale podobna sytuacja jest z komputerami I TV. W ostatnim czasie chyba największe zmiany w smartfonach to doporacowanie FaceID, czytnik linii papilarnych w wyświetlaczu i moda na bezramkowość. No I te "inteligentne" smartfony, które potrafią wykryć, że kubek to faktycznie kubek.
No I te "inteligentne" smartfony, które potrafią wykryć, że kubek to faktycznie kubek.


@gucias: ale to i tak chyba rozpoznaje w chmurze? Tak jak w zdjęciach google można w swoich galeriach szukać kotków, miejsc, przedmiotów, bez uprzednijeszego ich tagowania.
@Ranger: Jak to dokładnie działa nie wiem, widziałem tylko prezentacje, chyba Huawei. Odpalasz aparat i celujesz w kubek, telefon rozpoznaje, że to kubek I dobiera filtr, który upiększa kubek. Wykonujesz zdjęcie na którym twój zwykły kubek wygląda jak niezwykły kubek. Ja działa algorytm nie wiem.