Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sądzicie o utrzymywaniu kontaktu z byłymi? Nie mówię o relacji typu raz do roku złożę życzenia na święta tylko o regularnym "koleżeńskim" kontakcie. Mielibyście coś przeciwko temu gdyby wasza druga połówka przyjaźniła się z byłą dziewczyną/chłopakiem?
#kiciochpyta #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 20
EzoterycznyOnkolog: Ja utrzymuje kontakt z jednym moim byłym, czasami się spotykamy na kawę czy obiad, ale nasz związek polegał na tym, że się mocno kumplowaliśmy przez 4 lata a później było między nam coś więcej ale jako para sie nie dogadywaliśmy i po 5 miesiącach doszliśmy do wniosku, ze koniec tej szopki wracamy do naszej dobrej znajomości.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}

@AnonimoweMirkoWyznania: wszystko zależy od tego co było przyczyną rozpadu związku i czy któreś z was nie jest w jakiejś relacji z inną osobą. Jeśli obydwoje rozstaliście się w zgodzie i nie żywicie do siebie żadnych uczuć to jest to możliwe -wtedy rzeczywiście zależy wam po prostu na zachowaniu kontaktu z drugą osobą. Jeśli jednak którekolwiek z Was dalej coś czuje, wtedy prędzej czy później będzie chciało wrócić do drugiego i nie
@AnonimoweMirkoWyznania: to zależy od sytuacji. Ja mam super kontakt z moimi prawie wszystkimi byłymi. Moja kobieta podobnie. Dzieliłem z kimś życie i mam traktować ta osobę jak kogoś obcego? Trochę lipa. To, ze nam nie wyszło to jedno, ale zazwyczaj znamy siebie bardzo dobrze i często rozmawiamy ze sobą na poważne tematy bo możemy więcej powiedzieć niż kumple czy kumpele.
@AnonimoweMirkoWyznania: myślę, że lepiej tego nie robić. Miałam kilku chłopaków, z trzema rozstałam się w kiepskich relacjach, z dwoma po prostu powiedzieliśmy "cześć" i każde poszło w swoją stronę. Z tą dwójką nie czuję żadnej potrzeby nawiązywania i utrzymywania relacji, traktuję to jako było-minęło. Z jednym z nich przez jakiś czas wymienialam kilka wiadomości na urodziny, ale szybko przestałam, bo był mi obojętny. Z trójką mam nieprzyjemne wspomnienia z okresu rozstawania