Wpis z mikrobloga

@CALE_TE_TalkShow: Widziałem, że ktoś kiedyś pisał na temat Nera... powiem tak... bedzie niedlugo film na kanale... Obydwoje Panowie zbluzgali mnie. Panie Kononowicz, mam nadzieje, że po zamieszczeniu telefonu do Pana, ktoś wyciągnie Cie z chałupy, przykuje do łańcucha i w temperaturze -21st bedziesz siedzial cała noc na betonie.

#kononowicz #suchodolski #nero #szkolna17
  • 8
@CALE_TE_TalkShow: Dziękuję za cały trud włożony w przygotowanie materiałów najwyższej jakości. Mam nadzieje, że uda Ci się rozwiązać sprawę Nera bożego, bo jest tego psa zwyczajnie szkoda. Dziwi mnie, że mimo tak wielkich zasięgów tych filmów, nie reagują fundacje i stowarzyszenia zajmujące się ochroną zwierząt (które często są nawet przeczulone na ich punkcie, a w tym wypadku nikt nie robi nic..). Widać, że jesteś poważnym, oragniętym człowiekiem w przeciwieństwie do "fanów",
@PZt37: Kulesza ma wywaline na Konona. Zresztą sam był / jest na celowniku TOZ. Np. nie płacił hyclom (w tym naszemu "Niemieckiemu") za chwytanie bezpańskich psów. Miał skandaliczne warunki w swoim schronisku, itd.