Wpis z mikrobloga

@Heti:
Po prostu nie wiesz jak działa ranking. Dodawanie znalezisk oraz duża ilość wykopów w nich, a także twoje plusowane komentarze mogą Cię wynieść w górę rankingu. Plusy na mikroblogu to jedynie mała część z tortu rankingu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Heti: Możliwe. Kiedyś po moich krytycznych uwagach w stronę "pewnego" administratora wykopu ranking nagle mi spadł o równe 10.000 pozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak moderacja to raczej za cienkie bolki są, aby mieć dostęp do tego mechanizmu.
@Heti: https://www.wykop.pl/najczesciej-zadawane-pytania/odpowiedzi/inne/6/#od-czego-zalezy-moja-pozycja-w-rankingu

Od czego zależy moja pozycja w rankingu?

Ranking liczony jest na podstawie całej aktywności użytkowników. Im większa aktywność tym wyżej użytkownik znajduje się w rankingu. Całość oblicza specjalny algorytm i na podstawie otrzymanego wyniku przypisywana jest Ci odpowiednia pozycja. Ranking aktualizowany jest raz na dobę, a pod uwagę brane są aktywności z ostatnich trzech miesięcy, dlatego jeśli zależy Ci na utrzymaniu swojej pozycji, musisz każdego dnia być aktywnym (i