Wpis z mikrobloga

@Maglev: Te stereotypy motzno, Tyś chyba jeździł najwyżej e36 w wersji bez niczego. 99% BMW na drogach ma ASC/DSC i trudniej je wyprowadzić z równowagi niż FWD.
  • Odpowiedz
@jamtojest: Panie, jak jest dużo śniegu i błota pośniegowego, to jeżeli ktoś nie ma umiejętności i/lub trochę z--------a, to żaden system cię nie uratuje. Jak na polskie warunki to mam niestarą beemę + nowe opony zimowe, a sam miewam takie sytuacje, szczególnie w takich warunkach jak teraz, kiedy jezdnia jest nieco oblodzona i zasypana.
  • Odpowiedz
Rok temu pamiętam ze wyciągałem swoją e36 która służyła do slizgania jakiegoś w miarę nowego mercedesa, pp trasie lewy pas i ciśnie ale na wiosce juz do rowu poszedl jak szczupak w szuwary. Beta za 3250 zł ale dala rade
  • Odpowiedz
@Maglev: kolega miał stara E39 lataliśmy bokiem z 80 km/h po przymarzającym błocie pośniegowym, już się przeżegnałem bo myślałem ze bd rów. wcisnął przycisk kontroli trakcji a becia ładnie zaczęła jechać prościutko jak po sznurku. Byłem w szoku samochód z 96 roku.
  • Odpowiedz
Te stereotypy motzno


@jamtojest: nie wiem na jakich oponach jechał wczoraj gość przede mną swoją e60, ale pod górę wyjeżdżał 20kmh i od czasu do czasu d--a na bok. Już myślałem, że nie wyedzie
  • Odpowiedz