Wpis z mikrobloga

Z góry zaznaczam że nie jest to żaden # rozdajo !!!

Jestem mega fanem drinków bollero, jako dowód przedstawiam moje zapasy na najbliższy rok. Uważam że robiłem z nim stosunkowo dziwne rzeczy (dodawanie do ciasta, mleka..) oraz trochę ich już wypiłem więc mógłbym co nie co powiedzieć, i zarekomendować niektóre smaki.

Mam to wszystko opisać tutaj, czy co jakiś czas dodawać nowy wpis na temat każdego smaku? Obecnie spróbowałem już z przynajmniej 20, nie licząc kombinacji :D (Tak, bolero można mieszać i nawet całkiem dobre połączenia wychodzą).

#silownia #mikrokoksy #sport #bolero
krisswoj - Z góry zaznaczam że nie jest to żaden # rozdajo !!!

Jestem mega fanem d...

źródło: comment_NNRLfiWN7rmOrf9F67Xq8Kpj84HRQP78.jpg

Pobierz
  • 19
@krisswoj:

1. W pierwszej kolejności, podzieliłem je sobie na 3 różne grupy (Łącznie mam z 30/40 smaków)
- Smaki idealnie nadające się do rozrobienia z wodą na napój (ice tea, cola, cytrusowe)
- Smaki pasujące z jogurtem/mlekiem (banan, truskawka, wiśnie itp)
- Mix pierwszego i drugiego, ale typu np. granat, truskawka z bananem itd.
@krisswoj:

Smaki które próbowałem, moja opinia na ich temat oraz ocena w skali od 1 do 5:

1. Orange - klasyczny pomarańczowy napój, według mnie za bardzo kwaśny ale jak najbardziej znośny. 3,5 / 5
2. ŻÓŁTY GREJFRUT - ujdzie. 3/5
3. LIMONKA - Mega dobra, idealna do mixa z miętą lub innym cytrusem. Przy czym jeżeli wsypiemy dwie saszetki do 1,5 litra wody może być za słodkie (Choć co kto
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krisswoj: IIFYM. Ja jem zazwyczaj 2 posiłki, przedtreningowy i potreningowy. Więc zazwyczaj przedtreningowy jem zdrowy a potreningowy to jakieś burgery, pizze, kebaby i inne #!$%@?. W nietreningowe jem czysto.
@Twinkle: To samo stosuje! Staram się aby dieta w 70-80% składała się z czystego pożywienia, a najważniejsze aby dzienny bilans kalorii nie został przekroczony. Działam w taki sposób od października z sukcesem do teraz :) Starając trzymać się dietę w 100% czystą wytrwałem najdłużej miesiąc.. :(