Wpis z mikrobloga

#tinder #chcepogadac #depresja
mam depresje po spotkaniu z dziewczyną :(
W życiu nie spotkałem tak idealnej pod każdym względem dziewczyny. Ma świetną prace, przyjaciół, jest piękna, towarzyska, otwarta, z poczuciem humoru, po bardzo dobrych studiach. Taki normik który żyje na wysokim poziomie i który ma fajne życie.
a ja? Mentalny przegryw pomimo że robię naprawdę zajebiste pierwsze i drugie i nawet trzecie wrażenie. Ale to jest pewna maska którą zakładam, bo wewnętrznie jestem #!$%@? i nieszczęśliwy. Nie potrafię żyć, nie potrafię siebie zaakceptować i nie potrafię normalnie funkcjonować jak normik, pomimo że w życiu też mi niczego nie brakuje.
I najważniejsze nie potrafię żyć swoim życiem po takich spotkaniach, tylko cały dzień się zastanawiam co ona teraz robi, z kim rozmawia, co je, jaki ma nastrój.
Będę całe życie sam i umrę w samotności.
  • 48
@CptBrit: jesteśmy już umówieni na kolejne spotkanie, ale wiem że po tym spotkaniu będzie jeszcze gorzej.
Tylko że ja nie moge być z taką osobą. Ja nie moge się zakochać, w tym sensie że nie że nie potrafię tylko że takie uczucie jest niewskazane dla mojej psychiki. Ja bym się zamęczył na śmierć myśląc o niej, o jej idealności i o tym że w każdej chwili mogłaby mnie zostawić.
@FiveHTPboy: na pewno sie zauroczyłem, ale jeszcze nie zakochałem.
Z tego co mi mówiła, a mówia to w dosyć wiarygodny sposób, była to jej 3 randka z tindera i jak dotąd jedyna udana, pomimo że apke ma już bardzo długo.
@zloty_wkret Każdy udaje teraz szczęśliwego i się debilnie do wszystkich uśmiecha, bo to takie modne i amerykańskie. Tak naprawdę to każdy ma jakiegoś ciernia w dupie, który mniej lub bardziej uwiera, bo idąc przez życie nie da się go nie złapać. Od Ciebie zależy jak sobie z tym radzisz. Nie bądź #!$%@? i zaproś ją na kawę. Przestań się tyle zastanawiać.
@zloty_wkret: Ja po swoim doświadczeniu, powiem Ci że idzie dobrze, ale uważaj stary, miej wszystko na wodzy i nie pozwól myśleć sobie o niej caly czas. Im bardziej się w to wkręcasz myślami, tym mocniej zaczynasz żywić do niej uczucie. A jest takie przysłowie ,,póki nie włożyłeś pierścionka na jej palec, nie oddawaj się w 100%”. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@G-R-B: jak wyżej. Jestem z nia umówiony ale boje się związku i boję się miłości. Mam duszę romantyka i jestem bardzo uczuciową osobą i ja nie mogę się zakochać bo to mnie zniszczy psychicznie. Wymęczy.
@zloty_wkret: Albo zahartuje. A może nawet to wypali. Tego się nie dowiesz jeśli nie spróbujesz i zostaniesz z niczym. Człowiek, który próbuje i ponosi porażki jest normalny i to się zdarza wszystkim. Jeśli będziesz tylko siedział z #!$%@? w ręku przed komputerem, wycofywał się i biadolił nad swoim losem jak stara baba i usprawiedliwiał się tym, że jesteś "wrażliwy" to nie dość, że będziesz żałosny to jeszcze gówno będziesz miał z
@zloty_wkret a to nie mozesz przyjac postawy "good time spending" ? Nie musisz sie od razu nastawiac na wspolny kredyt i wnuki. Chyba nie wiesz, ze ludzie zazwyczaj przyjmują maski po to by być akceptowanym w społeczeństwie. Nie zamartwiaj się chłopaku