Wpis z mikrobloga

#tinder #chcepogadac #depresja
mam depresje po spotkaniu z dziewczyną :(
W życiu nie spotkałem tak idealnej pod każdym względem dziewczyny. Ma świetną prace, przyjaciół, jest piękna, towarzyska, otwarta, z poczuciem humoru, po bardzo dobrych studiach. Taki normik który żyje na wysokim poziomie i który ma fajne życie.
a ja? Mentalny przegryw pomimo że robię naprawdę zajebiste pierwsze i drugie i nawet trzecie wrażenie. Ale to jest pewna maska którą zakładam, bo wewnętrznie jestem #!$%@? i nieszczęśliwy. Nie potrafię żyć, nie potrafię siebie zaakceptować i nie potrafię normalnie funkcjonować jak normik, pomimo że w życiu też mi niczego nie brakuje.
I najważniejsze nie potrafię żyć swoim życiem po takich spotkaniach, tylko cały dzień się zastanawiam co ona teraz robi, z kim rozmawia, co je, jaki ma nastrój.
Będę całe życie sam i umrę w samotności.
  • 48
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: to idz na silke pajacu manlecie na strzala sie nie dziwie ze cie nie chce ja 5 dni tygodniu i patrzy na bica i mowi wez mnie na miejscu :)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) wez wogole sie nie wypowiadaj ja nie moge zajaraj blanta i nie bedziesz mial depresji tez czasem
  • Odpowiedz
@zloty_wkret nie panikuj, na moje oko to się trochę zabujales i za dużo o niej myślisz, pro tip - miej #!$%@? a będzie Ci dane, niech zgadne, z natury jesteś ugodowym i miłym facetem? :p
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: tez znalazłem dziewczynę na badoo i jesteśmy razem już trochę.
Taka rada... bądź szczery i bój się powiedzieć co w tobie siedzi, bo miałem tak samo jak ty, a po tym gdy się otworzyłem, to ona się otworzyła i zobaczyliśmy jacy podobni jesteśmy.
Nie bój się i powodzenia.
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: chlopie, 15 lat temu poznalem dziewczyne, jej poprzedni chlopak byl moim przeciwienstwem, ja tez mam dusze romantyka. Dziewczyna ideal dla mnie - pierwszy raz pomyslakem, ze to 100% czego szukalem. O sobie myslalem ty o sobie - oferma, a ona zajebista. Jestesmy 11 lat po slubie i powiem ci jak zona mi kiedys powiedziala na takie rozkminki, dlaczego za mnie wyszla - "przeciez jakbym nie chciala to bym nie
  • Odpowiedz
@zloty_wkret Jest szansa że ona myśli podobnie, ogólnie większość ludzi wcale nie jest szczęśliwa tylko udaje. Ludzie myślą że są wyjątkowi a prawda jest taka że każdy ma problemy i każdy myśli podobnie.
  • Odpowiedz