Wpis z mikrobloga

@Jendrasss: kłamstwo to świadome wprowadzenie w błąd. A dowody byś sam znalazł na tamtym wykopie, gdybyś włożył w to odrobine wysiłku.

Może lepiej nadrobić zaległości i do książek zamiast na siłownię?

Na jaką siłownie człowieku? O czym ty piszesz? Odejdź od komputera i się przewietrz bo już naprawdę zaczynasz totalnie odlatywać. Ty to w ogóle lepiej do szkoły zacznij chodzić a nie wagary przed wykopem spędzasz :)
  • Odpowiedz
  • 0
@kulturystyka-online

Na jaką siłownie człowieku? O czym ty piszesz?


No to z treningu. Założyłem że byłeś na siłowni bo na pewno szarych komórek nie trenujesz.

Odejdź od komputera i się przewietrz bo już naprawdę zaczynasz totalnie odlatywać.


Jeszcze raz piszę. Jak jest napisane via Android to znaczy np że piszę z telefonu. Ja wiem że niektórzy nie ogarniają technologii ale chociaż czytaj co się do ciebie pisze ;).
J.....s - @kulturystyka-online 
Na jaką siłownie człowieku? O czym ty piszesz?

No to...

źródło: comment_RcEg26eRIwCER0q3aeFuhnEIHJWr5BTu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
No to z treningu. Założyłem że byłeś na siłowni bo na pewno szarych komórek nie trenujesz.


@Jendrasss: załóż sobie majtki na głowę, bo do niczego więcej ci ona nie potrzebna

Jeszcze raz piszę. Jak jest napisane via Android to znaczy np że piszę z telefonu. Ja wiem że niektórzy nie ogarniają technologii ale chociaż czytaj co się do ciebie pisze ;).

Sprawdź sobie definicję komputera. Tak, smartfon też się do niego
  • Odpowiedz
  • 1
@kulturystyka-online

Sprawdź sobie definicję komputera. Tak, smartfon też się do niego zalicza :|


Aha i dlatego piszesz żebym odszedł od komputera i się przewietrzył?
Jesteś jedną z tych osób totalnie bez godności. Do błędu i kłamstwa (nawet niezamierzonego, z głupoty) nigdy się nie przyznasz. Jak pani Aneta behawiorystka ;).

Cały dzień tylko wykop i pewnie jeszcze facebook. Tak ci całe życie zlatuje


A co ja sam ze sobą piszę? To ty mi
  • Odpowiedz
Aha i dlatego piszesz żebym odszedł od komputera i się przewietrzył?


@Jendrasss: nie wziąłem pod uwagę, że jesteś takim przegrywem, że Ty nawet siedząc na kiblu przeglądasz wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do błędu i kłamstwa (nawet niezamierzonego, z głupoty) nigdy się nie przyznasz.

Jakiego błędu, jakiego kłamstwa? Weź się już nie kompromituj.

A co ja sam ze sobą piszę? To ty mi cały czas dupę zawracasz.
  • Odpowiedz
  • 1
@kulturystyka-online

nie wziąłem pod uwagę, że jesteś takim przegrywem, że Ty nawet siedząc na kiblu przeglądasz wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Coś za dużo tego przegrywa. Jakieś kompleksy co? Tak ci na odcisk nadepnąłem tym że masz małego siurka? Nie przejmuj się. Podobno liczy się technika ;).

Jakiego błędu, jakiego kłamstwa? Weź się już nie kompromituj.


Do tego że byłeś przekonany że siedzę przy komputerze stacjonarnym i muszę
  • Odpowiedz