Wpis z mikrobloga

Coś za dużo tego przegrywa. Jakieś kompleksy co? Tak ci na odcisk nadepnąłem tym że masz małego siurka? Nie przejmuj się. Podobno liczy się technika ;).


@Jendrasss: Nie, właśnie takimi zanętami dajesz się wciągać jak małe dziecko i ukazujesz swoją umysłową biedę.

Do tego że byłeś przekonany że siedzę przy komputerze stacjonarnym i muszę gdzieś tam od niego odchodzić.

Ale nie ma znaczenia czy siedzisz na komputerze czy przy telefonie. Co za różnica? Siedzisz non stop na wykopie i pierdzielisz głupoty. Dla mnie to możesz nawet na telewizorze ten
  • Odpowiedz
  • 0
@kulturystyka-online

Ty jesteś nienormalny gościu. Żyjesz chyba w jakiejś innej rzeczywistości. Nie jestem aż takim "przegrywem" jak ty żeby kontynuować tę bezowocną rozmowę.
Najpierw coś bredzisz a później sam temu zaprzeczasz.
Czekam na to zawiadomienie z prokuratury i nie mogę się doczekać jak znowu jakieś dno moralne twojego pokroju czy pokroju pani Anety zostanie zaorane.
  • Odpowiedz
@Jendrasss: ale wystarczy wejść na twój profil by się przekonać, że jesteś przegrywem, no i bordo na wykopie samo się nie zrobiło. Jesteś niernomalny właśnie z tego powodu a także z faktu, że lubisz aferki na wykopie, bo wtedy coś w tym twoim nudnym życiu się dzieje. Zobaczymy kto kogo zniszczy, jak dostaniesz wezwanie, bo ja z chęcią cię podpieprzyłem i nawet powiedziałem jak to prawnie rozegrać abyś poniósł konsekwencje.
  • Odpowiedz
@kulturystyka-online: jako że najwidoczniej masz problemy z odczytywaniem informacji zamieszczonych na zdjęciach (jak tam sterydziki, główka nie boli? :3), to specjalnie dla ciebie zakreśliłem w kółko opis twojego wykopowego profilu, oraz podkreśliem twe "imię" na wykopie XD Może i nie prowadzisz tego sklepu, może jesteś zwykłym robolem, który tylko zarządza stroną internetową sklepu. Piszesz to wszystko z konta sklepu, mamy prawo pomyśleć że właściciel, jak i sklep ogólnie, zachowuje się
AgentTomek54 - @kulturystyka-online: jako że najwidoczniej masz problemy z odczytywan...

źródło: comment_xIua9Zn747KIidt0uq17YFQKcmoy3m3v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AgentTomek54: ale co z tego, że tam jest tak napisane? Ja sobie mogę napisać nawet, że sprzedaję jednorożce. Skoro istnieje sklep to gdzie jest siedziba, co sprzedaje? Nawet w żadnym takim sklepie nie pracuję, więc kolejne pudło.

Wal głową w ścianę może zrozumiesz. Do skutku. Może zmądrzejesz.
  • Odpowiedz
@kulturystyka-online: skoro reklamujesz się jako sklep, to chyba logiczne, że ludzie pojmują cię jako właciciela sklepu internetowego. Nie rozumiem czemu się tak irytujesz, skoro sam siebie w opisie profilu przedstawiłeś jako sklep? Może to ty powinieneś wziąć rozpęd i grzmotnąć głową w mur, bo jak na razie to jedno robisz, drugie mówisz, trzecie pewnie myślisz

  • Odpowiedz
@kulturystyka-online: a no bo to taki memik: Podawanie fałszywych informacji w internecie bez żadnego konteksu, bez nawet znaku, że to może być fake, wstawianie wpisów, że się robi coś związanego z tym, co się napisało o sobie, a potem dziwienie się, że ktoś to wziął na serio :) Bo ty przecież taki inteligentny jesteś i oszukałeś tego cholernego idiotę, który Ci uwierzył - przecież to jasne że nie powinien ci
  • Odpowiedz
  • 1
@kulturystyka-online

ale ja się nie irytuję tylko śmieję z takich jak ty, którzy dali się w to wciągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czyli robisz coś dużo gorszego niż to co oburzyło właścicielkę szkoły Azorres. Podszywasz się pod sklep internetowy kulturystyka-online i obrażasz ludzi na wykop.pl.
  • Odpowiedz