Wpis z mikrobloga

@MarianAlkoholik blendery mają większą moc. Niedawno kupiłem z Lidla blender za niecałe dwie stówki i z płatków owsianych dosłownie robi mi mąkę (900W chyba). Miksery są bardziej raczej do ubijania a blendery siekania, kruszenia, rozdrabniania
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik: Jeżeli kupujesz to z zamysłem głownie do robienia szejków to kup blender do smoothie. Bardzo wygodna sprawa. Masz dwie butelki, dwie nakrętki, jedną nakrętkę z nożami, wsadzasz składniki do butelki, zakręcasz, blendujesz, wymieniasz na nakrętkę z dzióbkiem do picia i wychodzisz. Mało mycia + wygoda. Mam Russell Hobbs Mix & Go od prawie 2 lat i super się sprawdza.
ImYourPastClaire - @MarianAlkoholik: Jeżeli kupujesz to z zamysłem głownie do robieni...

źródło: comment_5wJEFoHuc2nb9y0Y9inmUKmJVDVhjXgL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik: 300W, ale jeszcze nie zdażyło mi się aby sobie z czymś nie poradził, kruszy lód, robi mąkę z migdałów, w mojej opinii do szejków więcej nie potrzeba.
Edit: Mój brat ma podobny, też 300W ale innej firmy, zamawiał z allegro za jakieś 50zł i w sumie działa tak samo jak mój, tylko nie wiem jak z wytrzymałością bo ma go dopiero kilka miesięcy.
  • Odpowiedz