Wpis z mikrobloga

@alejandra15 aborcja to cud Boży. Dzięki niej można pozbyć sie niechcianego bachora. Gdyby nie Boska wola i wsparcie przy rozwijaniu nauki nigdy nikt by na to nie wpadł. Miałem parę partnerek i wszystkie aborcje przechodziły, bo antykoncepcja to działanie wbrew Bogu więc musieliśmy sobie jakoś radzić. Do dziś modlę sie o jeszcze prostsze konczenie ciąż. Aborcja jest okej, tak jak Bóg przekazał
@MinnieMouse0: Jeżeli to by decydowało o czyimś życiu, to bym się przyłożył do tego, na szczęście ja nie jestem ze środowiska anty-life, by decydować o życiu innych (Ty nie masz żadnych skrupułów w tym, więc powinnaś się postarać w ukazywaniu, że aborcja to zwykły zabieg medyczny).

Jeżeli jesteś na tyle inteligentna, to wiesz, że w chwili poczęcia powstaje przekazanie kodu genetycznego, a nie w 12 tygodniu życia, serce zaczyna bić 3-4
Bo Ty ustaliłeś sobie taką granicę?


@Roger_Casement: Bo tak działa prawo, że pewne rzeczy mają ustalone terminy. Jak kupisz coś w sklepie internetowym to masz 14 dni na zwrot. Jak dostaniesz pozwolenie na budowę to masz 2 lata na rozpoczęcie prac. itp itd.

Ale czemu chcesz narzucać jakieś ograniczenia?


@Roger_Casement: Te ograniczenia już istnieją. Chodzi tylko o ich skuteczne egzekwowanie. Tak samo jak leki, które są legalne, ale obrót nimi
@kubako: To co Ci nie pasuje teraz? Tak działa polskie prawo, mamy ustalony termin, w których aborcja w uzasadnionych przypadkach jest możliwa, aborcja na życzenie jest prawnie nielegalna (na ziemiach polskich taka aborcja była legalna za komunistów i nazistów, ale coś nasze środowiska pro-choice nie chcą się chwalić historią aborcji w Polsce, jakby się wstydzili tego).

Powtarzam, kolejny raz, ograniczenia aborcji mam równie dobrze teraz, skoro jesteś za wolnością decydowania jednostek,
@alejandra15: hmm ciekawe musza miec kolezanki, skoro nie stosuja antykoncepcji (bo nikt mi nie wcisnie, ze az tylu prawidlowo stosujacym zdarzy sie wpadka) i jednoczesnie nie chca miec dziecka i kazda ciaze planuja przerwac.

Jest w kraju nieco Karyn typu- hehe, Sebastian przeciez zdazy wyciagnac, ale one chyba raczej rodza.

Tak poza tematem- nie lubie nazwy pro life, wole uzywac anti choice. Bo ich bardziej interesuje odebranie wyboru niz zycie(szczegolnie matki
@alejandra15: Używanie antykoncepcji jest za trudne, za to wykonanie inwazyjnego zabiegu aborcji to jak pójście na solarium.

Gdybym bym niewyżytą seksualnie bestią ORAZ szanował swój czas to zwyczajnie podwiązałbym sobie nasieniowody / zablokowałbym jajowody.

Jak patrzę na lewaków to mam wrażenie że całe ich życie kręci się wokół J E B A N I A wszystkiego co nie martwe, we wszystkich kolorach i formach.
@analogiczna: Analogicznie ja nie lubię nazwy pro choice, wolę anti life. Ich nie interesuje rzeczywisty wybór, czy równość (jakoś nie widzę, by jakikolwiek kraj wprowadził prawną aborcję dla mężczyzn), a raczej kultura śmierci. Czerwoni muszą się teraz maskować (to już nie te czasy, kiedy można było zamordować 100 milionów osób, a światu to nie przeszkadzało), więc trzeba sobie samemu poradzić (aż trochę żal mi feministek, za nazistów i komunistów aborcja na
Pobierz Roger_Casement - @analogiczna: Analogicznie ja nie lubię nazwy pro choice, wolę anti ...
źródło: comment_NnMaU0KM6fpfiOzoFMWyWjDT6rfnmAgn.jpg