Wpis z mikrobloga

@alejandra15: xD o dżizas. Aborcja do 12 tygodnia powinna być legalnym środkiem antykoncepcyjnym. Skoro można zabić człowieka, bo jego kora mózgowa nie żyje, to dlaczego nie można pozbyć się płodu, który takiej kory mózgowej nie ma wykształconej?
Nie Twoja sprawa jakie decyzje podejmuje kobieta i nie ich sprawa jakie decyzje Ty podejmujesz. Poza tym tak jak już pisałem – kwestia wolności. Niestety Wielka Polska Katolicka nie jest gotowa na swobody obywatelskie
@alejandra15: nie mam czasu i chęci więcej przekonywać Ciebie do czegoś, do czego i tak nie przekonam, więc działaj według swojego kodeksu moralnego, a drugiej stronie pozwól działać według jej kodeksu. Moim zdaniem lepiej pozbyć się płodu, niż wyciągać uduszone noworodki z beczek, czy skazywać dzieci na dorastanie w patologii. Ale ja szanuje ludzkie życie, a Ty szanujesz "cud narodzin" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alejandra15: Widziałem parę innych zabiegów, krwawych i brutalnych (np. ponowne łamanie kości). Co to zmienia? Dokonywany na ciele pacjentki za jej zgodą, a i już chyba nawet nie metodą, którą opisujesz.

Ja rozumiem, że aborcja dla Ciebie to "wymysł szatana" (niedosłownie), ale nie wszyscy kierują się w życiu Twoimi poglądami.

Gardzę mocnym alkoholem, sam nie piję, ale nie zmuszam innych do abstynencji, choć uważam upadlanie się nim za niemoralne. .
@Tamerlan z tego co wiem to wciąż się skrobie. Zresztą, nawet jakby sposób był mniej brutalny, to i tak nic nie zmienia w kwestii moralności.

A jakby ktoś uważał, że noworodki też można zabijać, to mamy mu pozwolić "kierować się własną moralnością"?
Ktoś wyżej powiedział, że płód to część kobiecego ciała, więc rozumiem że do 40t.c.mozna usunąć ciążę? A skoro tak, to czemu nie tuż po narodzeniu? Przecież to tylko kwestia wyjęcia