Wpis z mikrobloga

@RicoElectrico: Dokładnie, podpisuję się pod tym, świetna odpowiedź.

Ogólnie moim zdaniem to problem jest taki, że w dyskusji na próżno szukać stanowisk pośrednich, bo po prostu te skrajne łatwiej sprzedać, łatwiej wchodzą w głowy prostych ludzi. Nie mówiąc już o upraszczaniu do zdania prostego, tak zawiłego tematu jakim jest aborcja. Z jednej strony jest to trywializacja i uprymitywnianie delikatnych, zawiłych tematów, które budzi we mnie odrobinę wstręt moralny, a z
  • Odpowiedz
całą męską populację należałoby zgładzić z powodu masowych ręcznych holokaustów


@Fugazi: obrońcy życia chyba postulują że człowiek zaczyna się od poczęcia, czyli połączenia plemnika z komórka jajową... takze chyba pudło
  • Odpowiedz
Jest w kraju nieco Karyn typu- hehe, Sebastian przeciez zdazy wyciagnac, ale one chyba raczej rodza.


@analogiczna: Raczej nie. Ile Polki wykonują aborcji, nie wie nikt, to temat taboo, ale liczba może iść powyżej 100 tys. I wyrywkowe dane z prywatnych białoruskich klinik sugerują, że przodują województwa wschodnie.
  • Odpowiedz
@alejandra15: pokaż mi te fundacje wspierające kobiety zgwałcone. Bo z tego co wiem, to one w praktyce praktycznie nie działają. Rodzice dzieci niepełnosprawnych są pozostawiani w Polsce sami sobie, więc skończ bajdurzyć, bo nie każdy żyje w takiej idealnej bance jak ty, gdzie kobieta zgwałcona nie jest stygmatyzowana albo gdzie dziecko z zespołem Downa nie jest wyśmiewane w szkole. Jak masz siły, cierpliwość i środki żeby się opiekować dzieckiem niepełnosprawnym,
  • Odpowiedz
z tego co wiem to wciąż się skrobie.


@alejandra15: No to g---o wiesz, ale przynajmniej jednoznacznie i ostatecznie potwierdziłaś, że twoje lekarskie studia to jedna wielka ściema ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co w sumie czyni twoje wpisy jeszcze mniej wartymi uwagi niż wcześniej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Strahl nie utrudniam nikomu dostępu do aborcji ))¯_(ツ)_/¯
Obecny kompromis aborcyjny jest najlepszy, ale pisanie "aborcja jest ok" i "aborcyjny dream team" jest makabryczne.

@to_juz_przesada ale cię bolą te studia lekarskie skończone przez kogoś innego, jakiś kompleks czy co? ( ͡º ͜ʖ͡º) skrobie się nadal, dla twojej wiadomości
  • Odpowiedz
@bangshespregnant ale nikt za nikogo nie decyduje. Sam jestem cholernie za tym aby każda kobieta mogła podjąć decyzję sama, ale to zawsze powinna być ciężka decyzja. Koszulki z napisem aborcja jest super Yolo i aborcja dream team jest k---a po prostu cholernie nie na miejscu. Nie widzisz tego?
  • Odpowiedz
@NieJedynaNaWykopie: to co wg Ciebie jest zabijaniem? Jak bardzo trzeba mieć wyprany mózg, aby twierdzić ze aborcja to nie jest zabijanie, a płód rozwijający się w ciele matki nie jest dzieckiem. Podążając twoja pokrętna logika, człowieka mozna określić dzieckiem jak cudownie jakimś sposobem wydostanie sie z ciała matki. Jak bardzo trzeba byc ograniczonym, aby nie rozumieć ze do powstania życia, dziecka potrzebny jest proces. Proces który trwa. Przerwanie go jest
  • Odpowiedz