Wpis z mikrobloga

Taka naszła mnie myśl po walentynkach, że ciekawe ile wykopków piwniczaków znajdzie sobie dziewczynę w ciągu powiedzmy 3 lat(od razu zakładam, że 1 rok to za mało żeby wyjść ze #!$%@?). Dlatego każdego kto zaplusuje ten wpis zawołam za dokładnie 3 lata - 15.02.2021 i zobaczymy ile osób będzie mogło się pochwalić wyjściem z #przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od razu mówię - zielonki mogą plusować, bo i tak będą pomarańczkami(albo usuną konto ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Powodzenia!
#glupiewykopowezabawy #gownowpis #zwiazki #tfwnogf #tfwnobf #wygryw
  • 73
i rozwijanie swoich pasji


@Sigmanus: no niby tak, ale na wykopie panuje ogólne przekonanie "rozwijaj pasje, dziewczyna sama się znajdzie".
Po prostu proces szukania i ewentualnego związku nie powinien zakłócać pasji.
@lastro: >No właśnie. Co ze mną? To mój główny problem<
zasadniczo masz 3 opcje:
1. tzw. przewodnika, który ułatwi Ci pierwsze kroki (właściwie ogranicza się to do grona przyjaciół - coraz rzadsze zjawisko osób, które mogą pomoc bezinteresownie)
2. tzw. przewodnika za pieniądze, czyli psychoterapia, powolne dążenie ku celowi, ewolucja
3. świadome rewolucyjne decyzje, które wniosą chaos, deklaracje, które wymuszają interakcje z innymi ludźmi (w zależności od etapu w życiu: działalność
@Darknov: A dlaczego ktoś taki jak ja ma szukać sobie na siłę drugiej połówki? Jestem singlem bardziej z wyboru a nie że nie potrafię znaleźć sobie partnerki. Mam taki komfort samotnego życia że kiedy chcę to pracuję, jak czuje że praca mnie męczy to sobie robię wolne od pracy. Robię co chcę i jak chcę.
1. tzw. przewodnika, który ułatwi Ci pierwsze kroki (właściwie ogranicza się to do grona przyjaciół - coraz rzadsze zjawisko osób, które mogą pomoc bezinteresownie)


@mam__pytanie: Niestety raczej nie mam takiej osoby, ktorej mogbym sie zwierzyć z takich problemow.

2. tzw. przewodnika za pieniądze, czyli psychoterapia, powolne dążenie ku celowi, ewolucja


@mam__pytanie: Oprocz tego, że raczej mnie ie stac na psychologa(jeszcze studiuje) to wstyd by mi było, chociazby przed rodzicami. Oni
Głównym waszym problemem jest to, że uznajecie znalezienie dziewczyny jako wyjście z przegrywu, a nie pracę nad sobą i rozwijanie swoich pasji


@Sigmanus: A co powiesz o ludziach wybitnie zdolnych w wielu dziedzinach, którzy mają wielką pasje, lubią się z nią dzielić, mają świetny charakter i są ogarnięci życiowo a wciąż nie potrafią nikogo znaleźć? No właśnie, bo dla Ciebie wydaje się takie proste, wyjść do ludzi, iść na siłownie i