Wpis z mikrobloga

[Bullshit alert][Rak alert] Połowa trenerów i gwiazdek na FB po raz setny wstawiła (właściwie jeden podał a zreszta udostępniła dalej) kłamliwą interpretacją grafiki, która sugeruje, że na przestrzeni lat zawartość witamin i minerałów w warzywach/owocach spadła na łeb/szyję i właściwie tylko suplementy mogą nas uratować. Co Wy na to, aby złożył kontr materiał z tabelą, w której udowodniam, że nawet w kijowej diecie zrobimy 200 % zapotrzebowania na 95 % minerałów/witamin? Dodatkowo pokażę też drugą stronę - czego nie można wyciągnać z diety lub by było to problematyczne

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
Kasahara - [Bullshit alert][Rak alert] Połowa trenerów i gwiazdek na FB po raz setny ...

źródło: comment_nvZrkxSTwxqaZR3LjfnjUUGHp1zP8bs4.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@Kasahara zdaję sobie sprawę ale brałem kręte dość długo i akurat niestety zrobił mi się złośliwy rak jądra (nie poletzam). Wciąż czekam na wyniki tomografii pod kontem przerzutów ( _)
Również wiem, że to o niczym nie świadczy, taki pojedynczy przypadek. Jednocześnie jaram od dekad zioło (umiarkowanie) i również na to znalazłem "wiśnię":
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4642772/
Dodam, że jest kilka typów takiego nowotworu i ten co mi się przytrafił to dokładnie
  • Odpowiedz
@szpongiel:

Kreatyna jest także w pożywieniu. Pośrednio wpływa ona na wzrost dihydrotestosteronu, a tego większe stężenie zwiększa ryzyko raka prostaty czy jąder u osób z predyspozycjami genetycznymi do tego. Złą wiadomością jest także to, że wzrost testosteronu powoduje również podniesienie konwersji do dihydrostesosteronu, więc oprócz nie jedzenia mięsa wypadało by nie ćwiczyć, nie prowadzić zdrowego życia ¯\_(ツ)_/¯( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz