Wpis z mikrobloga

@cotaaaaam ośmieszył byś się bardziej tylko gdybyś poszedł na fejsa szukać na mnie jakichś haków na FB xD
Wyłapałes może 2 słowa o paleniu z długiej kłótni i uważasz że to najważniejsza rzecz i buldupisz jakby ci ktoś matkę zabil ale nieee nie jestem ćpunem, zioło wcale nie jest dla mnie najważniejsze xD i jeszcze wyciągasz mi jakieś flaszki. Ja sobie nie wyobrażam żeby się uruchomić przez pytanie "piłeś cos"?" Ale może
@wyporkiewicz:

Wyłapałes może 2 słowa o paleniu z długiej kłótni i uważasz że to najważniejszarzecz i buldupisz jakby ci ktoś matkę zabil

powiedz mi gdzie?
a obrazek znalazlem zeby obnazyc twoja hipokryzje, bo to takie typowe nazywanie kogos cpunem bo pali marihuane
gosciu, to ty zaczales mnie obrazac, ja zwrocilem tylko na cos uwage podczas tego wideo i nigdzie nie stwierdzilem ze o to w calej klotni poszlo
@wyporkiewicz: znowu wkladasz mi w usta cos czegos nie powiedzialem

Za to bawią mnie ludzie którzy wynoszą ja do rangi czegoś więcej niż kolejnej uzywki

no juz #!$%@? sie

Nazywam ich ćpunami bo wiem że o to zbuldupia xD

no i co z tego ze ktos zareaguje skoro nazwanie cpunem kogos palacym czasami marihuane to zwykle klamstwo?
to byla tak typowa przyjebka typa ktory nigdy nie jaral i sugeruje tobie ze jestes jakims cpunem bo lubisz sobie casualowo zapalic marihuane


@cotaaaaam: przecież to w ogóle nie o to chodziło XD taz pytał snaxa czy coś palił, bo wg niego gadał jakieś głupoty, to pytanie równie dobrze mogło brzmieć "piłeś coś?" i miałoby to samo znaczenie
nie kłócili się przecież o to kto jest ćpunem, tylko kto źle zagrał
@rdkN: otóż to, zawsze jak ktoś gada (jego zdaniem) od rzeczy to się z automatu pyta "piłeś coś?", "jak ty pijany", "weź nie pal więcej" itp. Śmieszne jak ludzie każde słowo próbują analizować ze zwykłej sprzeczki jakich każdy ma pełno jeżeli gra w jakąś grę drużynową xD
@romantyk_narkoman: a o marihuanie czytales tylko w internecie? polowa pro playerow to potheady, rownie dobrze mozesz mu zarzucic to ze jest gruby eliminuje go z bycia pro playerem

nawet sobie pewnie nie zdajesz sprawy jak sie gra w gierki po marihuanie, o wiele wieksza immersja podczas gry, sam zauwazylem ze jak gram zjarany to osiagam srednio lepsze wyniki niz na trzezwo
@romantyk_narkoman: https://prohbtd.com/does-being-stoned-improve-your-gaming-abilities
masz poczytaj sobie

The question as to whether or not cannabis actually does improve gaming capabilities appears to be quite clear. Yes, smoking cannabis before playing a game will make you more focused, adept and stable to perform better in-game. The difference may not be immediately noticeable, or noticeable whatsoever for some, but those playing at a professional level are taking advantage of those few extra seconds before an