Wpis z mikrobloga

Mirki co polecacie jako receiver bluetooth jak na zdjeciu tylko zeby DOBRZE GRAŁ i nie byl drogi? Xiaomi kosztuje jakies $15 to troche za duzo. Moze jakas alternatywa typu ugreen? Testował ktoś?
Ten ze zdjecia nie nadaje sie do odtwarzania muzyki ze wzgledu na mocną kompresje audio. Recenzowalem go tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/28874009/bluetooth-audio-reveiver-jak-ze-zdjecia-cena-0-73-/
#aliexpress #chinskiecuda #banggood #gearbest
blantek - Mirki co polecacie jako receiver bluetooth jak na zdjeciu tylko zeby DOBRZE...

źródło: comment_EV9FneqBsauzXAyVux1N1MDW5Ff5za01.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@blantek mam takie coś i szukałem lepszych alternatyw....... Brak. Jedynie co to xiaomi i blitzwolf. Ale nie wiem realnie jak grają
  • Odpowiedz
@przepraszamczytenloginjestwolny: oba linki sa te same. a jak jakosc dzwieku w porownaniu z kablem?
ewentualnie dalbys rade go podlaczyc do line-in w karcie dzwiekowej i zgrac jak brzmi streaming na jakiejs piosence?

za 2 dychy to ktory w koncu, ten z lepszym czy gorszym mikro?
  • Odpowiedz
@blantek: https://www.aliexpress.com/item/New-Arrival-Bluetooth-4-0-Wireless-Music-Receiver-3-5mm-Adapter-Handsfree-Car-AUX-Speaker-at10/32712684504.html
ten mialem grał dobrze ale na mikrofon narzekali rozmowcy ze slabo mnie slychać
co do ugreena to jest on na baterie i mozna z niego zrobic ze zwyklych sluchawek z odpinanym kablem sluchawki bluetooth, bateria starcza niewiem na 6 godzin nie wiem bo jak nie laduje telefonu to czasem podladuje adapter i jescze mi nie padł
  • Odpowiedz
@blantek: a w tym zestawie z guzikami musiałem pomalować czarnym markerem diody bo przeszkadzały podczas nocnej jazdy, a w tym ugreenie co 2 sekundy mrygnie na niebiesko lampka ktora tez moze denerwować, ale nie tak żeby zamalowywać ją, jak ładuje swieci sie na czerwono, a i za kazdym razem jak wsiadam do auta musze to wlaczac, ten z guzikami dostawal prad z gniazda zapalniczki i dam sie odpalał, i łaczyc
  • Odpowiedz