Wpis z mikrobloga

Ja wiem, ze dla wiekszosci to moze i nie osiagniecie ale...

Mirki cieszcie sie ze mna... pijcie kompot albo jak ja jakas whiskey.

Zdalem wczoraj egzamin na Pivot Steering Truck (dokladnie taki jak na zdjeciu).

Po pieciu dniach kursu, kilku godzinach praktyki i uczeniu sie teorii Wasz poczciwy Listonosz na Emeyturze, zdal egzamin teoretyczny na 100%, a egzamin praktyczny na... w sumie nie wiem. Dostalem, jak to okreslil moj egzaminator, tylko 12 punktow karnych za jakies drobiazgi. Drobiazgi typu: ruszylem delikatnie z widlami na ziemi, zapomnialem cofnac widel do tylu przed ruszeniem, dwie poprawki toru jazdy w trakcie pokonywania szykany.

Dla mnie to niezle osiagniecie. Idzie za tym mala podwyzka i urozmaicenie pracy. Najwazniejsze jest to, ze zdobylem nowa, ekscytujaca dla mnie umiejetnosc. Zwieksza to tez mozliwosci zmiany pracy gdyby obecne miejsce w ktorym pracuje, stalo soe nie do zniesienia.

Prowadzenie tego szescio i pol tonowego wozka wiaze sie z duza odpowiedzialnoscia. Jak wspominal instruktor... mimo, ze nabierzecie wprawy, bedziecie jezdzic szybciej i szybciej, zawsze miejscie w tyle glowy, ze pomiedzy tymi stelarzami pracuja wasi koledzy.

Moj tato bylby ze mnie dumny. Sam zawsze chcial jezdzic wozkiem widlowym ale nigdy nie udalo mu soe tego dopiac.

Takze tego... cieszcie sie ze mna.

#chwalesie #pracbaza #postmanstories
Old_Postman - Ja wiem, ze dla wiekszosci to moze i nie osiagniecie ale...

Mirki cies...

źródło: comment_jisAQNTmwktAUOYmGjlGDyjJd1mM2gmk.jpg

Pobierz
  • 61