Wpis z mikrobloga

15 dolanow w marcu


@laki_dlu: 15 USD moim zdaniem jest absolutnym minimum.Nie wyobrażam sobie by cena PRL była niższa. Ale daję sobie na to rok czasu. Wiem że będzie sporo wcześniej. Ale niechcę potem słuchać płaczków że pisałem że w marcu :) Bo oni nie rozumieją że ja WYRAŻAM tylko własne zdanie.
@Sebqu: w ciągu airdropu będziesz miał bardzo duży dump, więc nie wiem czy nie lepiej będzie opłacało się sprzedać perłe chwile przed airdropem po to żeby odkupić po dumpie oba perłe i shella. Ale to jest kwestia do rozpatrzenia. W każdym bądź razie to co sie #!$%@? teraz z ceną to jest kosmos.
@laki_dlu hmm, w sumie może masz rację, zobaczymy kiedy będzie przewidziany airdrop I jaka cena będzie wtedy, jak powyżej 3 to pewnie sprzedam jak będę miał jaja :d
@krampus0101: hmmm w jakim sensie kopalny? Prl jest juz wydany w calosci, ale bedzie zuzywany za miejsce na dysku dla ludzi ktorzy udostepnia swoje serwery/komputery. Tzn jak ja kupuje za 5 perel 300 gb pojemnosci to sa one „spalane” na stronie a Ty jako dostawca dysku je „wykopujesz”.