Wpis z mikrobloga

@DiscoKhan: ja rozumiem, ale jeśli komuś sprawia przyjmnosc jedzenie zupy widelcem i nikomu nie robi tym krzywdy, to co w tym złego? Niech każdy robi co chce, a komentarze wydaje mi się tylko sposobem dowartościowania się :)
@Y0Men to esport na konsoli istnieje w fpsach oprócz tego w codzie? xd jak oglądam rzadko te ligi amerykańskie na twitchu w codzie WW2, które są i tak słabo oglądane, to nie mogę z tego movmentu. Xd wygląda to trochę komicznie.
@voor a kogo obchodzi jakaś gierka która wygląda jak wyjęta z chińskich bajek? A zelde już dużo ludzi na pc przeszlo. Btw coraz więcej japońskich gier wychodzi na pc, ale na razie mnie do nich nie ciągnie.
@Jarmuzyd: no nie wiem, może wszystkie serwisy branżowe, gdzie Persona 5 była zwykle w topce? Z czysto pecetowych gier, to było tylko Divinity 2 i Wolfenstein. Reszta to Horizon, Hellblade, Mario.
@voor: jakie serwisy branzowe? jak gry online? Taki koles w gry online nie widzi roznicy miedzy csem, a rainbowem wiec takich ludzi nie traktowalbym jako swoich guru. xd